Как се чувствахте дни преди да родите?!

  • 9 703
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Здравейте, мами. Споделете как се чувствахте дни преди да родите?! Имахте ли някакви неразположения.. Аз се чувствам вече трети ден отпаднало..повръща ми се..наболява ме стомаха...дали това е признак на скорошно раждане..?! Бреми съм в 38 седмица..лекарката ми каза,че беба отговаря за 39 г.с. Напишете как изглеждаха болките ви..преди да тръгнете за болницата... Изтекоха ли ви водите веднага..или чак в болницата ви ги спукаха.. хайде да се поразпишете:)) хем да си спомните за този невероятен миг, въпреки, че за всяка жена без упойка ... родила нормално..е бил болезнен..   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 353
М ного скоро ще разбереш какво е.  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 695
Мойто раждане беше предизвикано  и болките ми започнаха в родилното,а и водата ми изтече там,след като я пукнаха.Болките които аз усещах бяха като при един много болезнен цикъл.Твоята отпадналост,болки в стомаха и пр. може да е от нерви по предстоящото раждане.И  се чувствах много напрегната.Разбираемо е все пак скоро ще се срещнете с бебо.
Не се притеснявай,Всичко ще мине добре.
Леко и безпроблемно раждане Hug

# 3
  • Мнения: 517
 Hug благодаря ви за отговорите до сега Simple Smile)) Нека и други мами споделят:)) Възможно е и на психическа основа да ми е така.. незнам..

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 526
ами да ти кажа аз лично бях много изнервена,плачех непрекъснато за щяло и нещяло,на всичко отгоре преносвах една седмица и трябваше да ме вземат в болница.в деня ,в който трябваше да постъпя сутринта се събудих с болки все едно ти се ходи до тоалетна,отидох но само ми падна тапата(една такава лигава слуз).след по-малко от час си започнаха контракциите,които постепенно се усилваха,когато тръгнах към болницата си помислих,че ме боли ноооооо имало какво още да ми се случи.та така благополучно след близо 15-16 часа се появи моето съкровище.пожелавам ти едно наистина леко раждане,каквото и да те очаква резултата си заслужава.

# 5
  • Мнения: 1 272
При мен не усетих да имам предвестници на раждането. Бяха си най-обикновени дни - ходих да си пазарувам, приготвях си нещата за беба, дори и на кино. Вечерта(два дни преди термин) си легнах най-нормално и след два часа се събудих от някаква болка в кръста, след 10 минути още една, след още 10 минути още 1. Досетих се, че може би настъпва момента, макар че болките бяха мноооооого слаби. След това се сгъстиха на по 5 минути и така 1 час. После се появиха 2 на по 3 минути и съпругът ми не издържа и ме юрна за болницата, където изкарах още един ден с контракции на по 5 минути (вече бяха по-силни), имах разкритие от 2-3 см. След едно денонощие ми се пукнаха водите и не след дълго родих.
Каквото и да е, скоро ще е! Леко раждане и да се похвалиш после!  Hug

# 6
  • Мнения: 19
Здравей!

Аз се чувствах сякаш няма да раждам.... Joy
Изтекоха част от водите ми и когато отидох в родилния дом продължиха да текат. Тапата ми беше паднала 3-4 дена преди това. Но раждането започна доста по-късно. Трябваха ми 9 часа за пълно разкритие, с помоща на система.
Според мен всичко е индивидуално. Мамчето в моята стая дойде в 23.30 и роди в 00.30 часа, а моят процес продължи 10 часа.  Rolling Eyes

Важното е да не се притесняваш и да мислиш позитивно. Всичко ще мине добре.
Успех!

# 7
  • Мнения: 260
Аз също се чувствах нормално, но няколко нощи преди раждането сън не ме ловеше, та ставах да гледам телевизия. Последната вечер ходихме до Била и се връщахме пеша, натоварени с торби, през нощта пак така станах, без причина си поплаках даже, мъжът ми дойде погушкахме се  Embarassed и сладко си заспах. В 7 часа се събудих от лека болка в кръста, отидох до тоалетната и видях, че има ярко червена кръв. Болката се повтори пак след няколко минути и разбрах, че се почва. Събудих таткото, взех си душ, хванахме такси и хайде в болницата, там се мотахме в коридорите, докато някой ни обърне внимание, след това запис на контракции, попълване на документи и докато стана време да ми видят разкритието, то се оказа,че е вече 8 см - на бегом в предродилна за 10-15 минути , след това в родилна и точно в 9.30 на бял свят се появи сина ни  baby_neutral. Спестих си клизмата  Mr. Green
Даже се шегувахме, че ако не се бях събудила навреме, можеше в леглото да го родя   Joy

# 8
  • Мнения: 143
Седмица преди да родя чувствах силна тежест ниско в корема, имах чувство, че бебето ще се изсипе всеки момент Flushed.Едно такова дращене и придърпване... Rage, неприятна работа.А то вече слязло ниско долу...За това време получавах на два пъти силни контракции през 10-15мин, но в един момент отшумяваха cry.Док казваше, че съм като бомба със закъснител,оставало само да се отключи родилния процес. yes

# 9
  • Мнения: 6 164
Нормално се чувствах, но и ми го предизвикаха.

# 10
  • Мнения: 111
чувствах се по-превъзбудена,усеещах,че наближава,въпреки че бях на 2 седмици от термина. Тъй като имах и разкритие,имах и нередовни контракции,но разбирах,че не са "истинските". И една вечер бях доста непспокойна и ме белеше главата,не мигнах и по едно време усетих ,че водите потичат и тихо казах на любимия-"Хайде!" и така...
Желая ти успех и спокойствие!  bouquet

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Чувствах се щастлива от предстоящото събитие.Всичко останало беше без значение.  newsm30

# 12
  • Мнения: 111
Чувствах се напрегната-нормално, все пак раждане ми предстоеше.Чувствах и тежест и придърпване ниско долу.Проследните две седмици почти не можех да спя, но си четях книжки.Контракциите ми започнаха през нощта, а мехура ми го спукаха в болницата при 8 см разкритие.Не се притеснявай, предстои ти най-голямото щастие.Успех и леко раждане. Hug

# 13
  • Мнения: 2 897
Спокойна и очакваща... Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 98
И при двете си раждания не съм усетила промяна .Тапата ми падна в къщи, изтекоха  ми  водите но болки нямах.Не го мисли ще дойде когато трябва.  ЛЕКО РАЖДАНЕ

Общи условия

Активация на акаунт