ub jeans - Що е то?!

  • 24 129
  • 96
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гледам реклама на ub jeans, обаче незнам никакви подробности newsm78
какви са тез джинси(дънки), къде ги продават и т.н.
Днес в CCS видях две девойки с торбички с това лого, ама ме досрамя да ги питам от'де са се сдобили с тях  Embarassed
дайте инфо, моля  Hug
п.п. Ако модераторите преценят да преместят темата в "На пазар"

# 1
  • Мнения: 3 216
Аз в началто си мислех,че са производство на някоя фолк звезда или на телевизия Планета и затова само такива особи ги рекламират. newsm78

# 2
  • Мнения: 13 512
Видях такъв магазин в мола в Търново..Имше много готини ботушки от пони.

# 3
  • Мнения: 5 299
В Русе имат магазин. Онзи ден влизах да гледам, има много хубави модели дънки. Цените не са много тънки, около 50/60 лв са.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В Скай Сити-то има магазин с тази марка, но на мен лично не ми харесаха някак платовете са им едни такива странни, груби, цветовете гадни. Иначе цените са им нормални около 40-50 лева бяха за чифт.

# 5
  • Мнения: 1 616
UB-JEANS не са ли дело на Миро и Елена от ББ2?

# 6
  • Мнения: 870
UB-JEANS не са ли дело на Миро и Елена от ББ2?

И аз си мисля, че така беше, имат магазин и в Студентски град, но не съм ги разглеждала. Някой има ли инфо какви са им цените?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
UB-JEANS не са ли дело на Миро и Елена от ББ2?
ами не са на Миро и Елена. Беше стара бг марка с ново име, но не мога да се сетя коя  newsm78. А Елена беше едно от рекламните лица на миналогодишната им колекция. Беше се чуло, че е и един от дизайнерите им, но това може да е сам слух. Моделите са младежки и на мен ми допадат. Цените са 50-70 лв. Тениските обаче хич не ми харесват Crossing Arms
Гледала съм съм миналогодишния им каталог. Рекламни лица бяха: Елена ББ2, Миро ББ2, Азис, Снежина Вълкова, Иво от Стар Академи сигурно и друг но не мога да се сетя newsm78

# 8
  • Мнения: 1 616
А Елена беше едно от рекламните лица на миналогодишната им колекция. Беше се чуло, че е и един от дизайнерите им, но това може да е сам слух.

Да, и аз бях чула, че Елена е един от дизайнерите, та затова попитах... Иначе си спомням ревюто с изброените от теб звезди... Моделите определено ми харесват - свежи, младежки, но впечатленията ми са само от рекламите.

# 9
  • Мнения: 612
И аз прочетох , че Елена е в дизайнерския екип и се надява даже да има собствена колекция.
Яна, къде в Бургас имат магазин?

# 10
  • Мнения: 4 371
Монтана джийнс бяха. Имам такива дънки - нищо особено. Дънки като дънки Simple Smile

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
И аз прочетох , че Елена е в дизайнерския екип и се надява даже да има собствена колекция.
Яна, къде в Бургас имат магазин?
предполагам на много места, но аз зная магазин в Меден рудник  Rolling Eyes /до Битака ве едно ново блокче с бебешки магазин Тема отдолу, най-десния магазин има дънки на тази марка/

# 12
  • Мнения: 612
Благодаря ти,  Hug аз мислех , че имат собствен, фирмен някъде в центъра. Другия ми е много далече.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
благодаря ви , момичета!
Информирани, както винаги  Laughing!
Стара работа е значи с тез дънки, аз що съм ги пропуснала  Crossing Arms
От любопитство бих ги разгледала, ама Скай сити ми е много далеч и не съм се наканила да ида дотам   Crazy
Сетих се и аз, че Елена от ББ2 някакъв дизайнер беше, ама не бях сигурна дали на тези дънки  newsm78
Миро съвсем грозноват на рекламата ми се види  Sick
Пък Азис с баба си на златното чудо рекламира 2в1- хем чудото, хем дънките- хитреци  Mr. Green

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
не можах да има открия сайт, но намерих това
Цитат на: Елена
С какво се занимаваш в момента? През лятото ми предстои да се дипломирам по специалността “Моден дизайн” в НБУ. Забавлявам се, когато мога и в момента личният ми живот е на втори план. Станах рекламно лице на дънките UB Jeans, а освен това съм и в дизайнерския им екип. Все още нямам собствена колекция, но искам това да се случи, независимо дали ще е за тази марка или не.

http://72.14.221.104/search?q=cache:MNp-OVrcR5IJ:www.fashion.bg/ … =6&lr=lang_bg

Общи условия

Активация на акаунт