НА КОЛКО ВРЕМЕ СМЕНЯТЕ БИБЕРОНИТЕ НА ШИШЕТАТА?

  • 969
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 541
В листовката на Авент пише на 3 месеца ама аз вас да питам, щото винаги сте давали по-ценни съвети от книгите.
Аз ползвам по 2 биби и 2 шишета  на дете като ги въртя.

# 1
  • Мнения: 370
Аз ги сменям на месец- месец и половина. Ние сме с две шишета на Чико и в техните листовки пише месец- два или при промяна на цвета на биберона.

# 2
  • Мнения: 3 153
Цитат на: bibi
В листовката на Авент пише на 3 месеца ама аз вас да питам, щото винаги сте давали по-ценни съвети от книгите.
Аз ползвам по 2 биби и 2 шишета  на дете като ги въртя.

Биби и аз мислех по този въпрос, само дето на малкия калпазанин му давам вече месец и бибки 2-ка от тези на Авент. Мисля сега да изчистя всички единички и да му давам само с двойките. Ние сме с 6 шишета, от които 3 са с двойка. Насявам се да не са захабени бибките, които ще продължа да му давам, а и в крайна сметка смятам, че се препоръчва подмяна на 2-3 месеца ако ползваш една бибка по няколко пъти на ден.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 541
Цитат на: Petinka
Цитат на: bibi
В листовката на Авент пише на 3 месеца ама аз вас да питам, щото винаги сте давали по-ценни съвети от книгите.
Аз ползвам по 2 биби и 2 шишета  на дете като ги въртя.

Биби и аз мислех по този въпрос, само дето на малкия калпазанин му давам вече месец и бибки 2-ка от тези на Авент. Мисля сега да изчистя всички единички и да му давам само с двойките. Ние сме с 6 шишета, от които 3 са с двойка. Насявам се да не са захабени бибките, които ще продължа да му давам, а и в крайна сметка смятам, че се препоръчва подмяна на 2-3 месеца ако ползваш една бибка по няколко пъти на ден.


ние сме с двойки от 10 тия ден иначе голяяяямо смукане падаше и заспиване по средата на шишето, ама взех и от тез с процепа - много удобна работа

# 4
  • Мнения: 128
аз ползвам също на чико, когато си смени цвета тогава ги подменям.

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Никога...
Когато Гергана беше малка, изобщо си нямах и на идея, че трябва да се сменят....така си ги ползва година и половина...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 541
Цитат на: petia23
аз ползвам също на чико, когато си смени цвета тогава ги подменям.


да ама като се набоядиса от моркова и ябълката как да разбера, видях също че са и поомекнали, ама след като купих новите и ги сравних. ще пазя омекналите за зъбоникненето  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 517
Цитат на: petia23
аз ползвам също на чико, когато си смени цвета тогава ги подменям.

i aз така

# 8
  • Мнения: 6 315
Ползвам на Chicco и ги сменям на около 2 месеца.

# 9
  • Мнения: 128
Цитат на: bibi
Цитат на: petia23
аз ползвам също на чико, когато си смени цвета тогава ги подменям.


да ама като се набоядиса от моркова и ябълката как да разбера, видях също че са и поомекнали, ама след като купих новите и ги сравних. ще пазя омекналите за зъбоникненето  Laughing

съвсем различен е цвета, не като боядисано от морков. пък и когато стане за смяна е все едно леко "зърнеста" на пипане.

# 10
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
С Авент изкарах 2 месеца и ги смених ,защото омекнаха. Все още сме с номер 2 с номер 3 се дави.

Общи условия

Активация на акаунт