Подстригахте ли косата на бебо?

  • 1 349
  • 38
  •   1
Отговори
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Здравейте,мили майчета!
Може да ви се стори глупав моя въпрос,но искам да знам мамите на бебета с дълги коси дали са ги подстригвали(късо) и ако да колко са били големи бебенцата!Моето бебенце се роди с много дълга коса и в момента е с още по-дълга!На мен така си ми харесва,но близките ми ме убеждават да я подстрижем нула номер,за да й се била сгъстила  Laughing !Има ли още такава практика Thinking?На мен ми се струва глупаво,но ако има нещо вярно в това сгастяване...може и да се прежаля!Моля Ви за съвет какво да направя!

# 1
  • Мнения: 942
И ние се родихме с дълга косичка и сега ни е още по-дълга , ама нещо не ми се иска да постригвам бебка, а това
да я подстрижем нула номер,за да й се била сгъстила  Laughing !
  ThinkingНе мисля че е вярно.
Аз слагам на беба вече шнолички и фибички.Не ми се иска да я постригвам , а камо ли нула номер NaughtyНикой не може да ме накара да го направя  Crossing Arms

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
На мен ми се струва глупаво...

Правилно ти се струва:)

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Глупаво е да.Всичко си е до ген.Иначе на моя вече два пъти му подстригвам косата,но не нула номер.Намалих му я заради летните жеги.

# 4
  • Мнения: 1 117
След една година сина ми имаше вече коса за подстригване.До тогава нямаше нужда от това.

# 5
  • Мнения: 1 353
 Не ги слушай, а послушай себе си. Ако детето няма годинка по-добре изчакай. Но и ако го подстрижеш нула номер сега, дали ще му порасне достатъчно косичка о студеното време?

# 6
  • Мнения: 6 390
На мен ми се струва глупаво...

Правилно ти се струва:)
Mr. Green аха
едва ли ще му сгъстиш косата на детето ТИ  Mr. Green всичко е ген, природа  Wink

# 7
  • Мнения: 7 474
Това с подстригването нула номер е една невероятна , голяма глупост ooooh! Ако беше вярно нямаше да има хора с редки коси. В съседния вход имаме момиченце, което до 3г. го подстригваха нула номер да му е гъста косата. Горкото момичинце на нищо не приличаше и косата хич не му е гаста след тази процедура  ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 047
  Аз я подстригвам от естетическа гледна точка. Роди се с много голяма коса отгоре, към 3-4 месец й влизаше в очите и оттогава досега съм я подстригвала 4 пъти. Просто не ми харесва малко бебе с голямо бухнало гребенче отгоре, по-голямо от лицето му  Laughing
  Иначе пак си расте бързо косата.

# 9
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
 Аз я подстригвам от естетическа гледна точка. Роди се с много голяма коса отгоре, към 3-4 месец й влизаше в очите и оттогава досега съм я подстригвала 4 пъти. Просто не ми харесва малко бебе с голямо бухнало гребенче отгоре, по-голямо от лицето му  Laughing
  Иначе пак си расте бързо косата.
И на мен не ми харесва,но има вариянт да се прибира с фиби отгоре,но от страни и отзад  Thinking
Благодаря Ви за бързите отговори   bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 233
Моята дъщеря се роди с коса. Сега вече е дълга, но не я подстригвам, а я връзвам на опашки за да не й влиза в очите.

# 11
  • Мнения: 2 211
Постъпи както ти харесва без да се съобразяваш с предразсъдъци. Майката е тази, която решава. Аз постригах сина си на 11 месеца.

# 12
  • Мнения: 143
моето бебе също се роди с много дълга коса, а е момченце. Simple Smile взех че го подстригах още на втората-третата седмица.Бретона чак под веждите слизаше, а и едни бакенбарди-дълги,дълги...Отзад чак опашчица можех да вържа. ooooh!Сега е на 2,5м.,въведен е в приличен вид, при все че още ме питат не е ли момиче... Thinking

# 13
  • Мнения: 105
Аз подстригах моето момченце на 2 месеца. Косата му беше станала много дълга и трудно се сушеше с кърпа. Определено с къса коса ми харесва повече.

# 14
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
моето бебе също се роди с много дълга коса, а е момченце. Simple Smile взех че го подстригах още на втората-третата седмица.Бретона чак под веждите слизаше, а и едни бакенбарди-дълги,дълги...Отзад чак опашчица можех да вържа. ooooh!Сега е на 2,5м.,въведен е в приличен вид, при все че още ме питат не е ли момиче... Thinking
Аз подстригах моето момченце на 2 месеца. Косата му беше станала много дълга и трудно се сушеше с кърпа. Определено с къса коса ми харесва повече.
Да ама мойто бебе е момиченце  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт