Lipikar???

  • 913
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Въпроса ми е към мамите, използващи Липикар емулсия за мазане на бебчетета. Постоянно ли ги мажете само с него или редувате с друго?
На нас ни го изписа алерголог, тъй като имаше алергична реакция към нещо, получи екзема, а след това кожата му беше много суха. Вече се оправи и кожата е гладка, но дали да продължавам да го мажа с това, или да омазнявам с друго.
Забравих да попитам лекаря за това  Embarassed

# 1
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И на нас ни го изписаха за същото.Една опаковка използвахме всеки ден-сутрин и ве4ер след баня.Сега сме на втора и мажем само ли4ицето,а тялото с преварен зехтин-дерматолога така ни посъветва.Малко миришем на маслини,ама няма как Laughing Ме4тая си да поотрасне и да ползваме ве4е нормална бебешка козметика.Ина4е ЛИПИКАР-а е супер ама малко удря джоба,ние го вземаме на 27лв,незнам вие на колко.Татко ни 4есто пътува до Франция и съм поръ4ала VICHY-BABY,защтото са хипоалерги4ни.Ако сме доволни,ще споделя,но незнам дали ги има в БГ. Thinking

# 2
  • Мнения: 18 542
Можеш да мажеш и постоянно, ама много скъпо излиза  Wink
На нас също ни го изписа алерголог. Каза да се мажем с него 2 месеца.

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Вече не вярвах, че някога някой ще отговори на тва ми питане.
Благодаря момичета.
Мисля да си продължа да го мажа с него още месец, а полсе ще се върнем пак на добрия стар зехтин Grinning
За сега нямаме вече лишеи и дано не се появяват повеяе.

# 4
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Само да вметна,4е бебо е настинал и пак му се появиха.Нашето педи каза,4е е нормално като е отслабена имунната защита,както се слу4ва прим болест,например.Така,4е ако ти се слу4и(недай,Боже) Praynig бебо да ти се разболее,минаваи пак на ЛИПИКАР-а,не се притеснявай,не предизвиква привикване или нещо такова.Само паи4ки да има за него Wink

Общи условия

Активация на акаунт