А вие ревнувате ли вашите Скорпиони?

  • 1 294
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Темата ми е провокирана от темата за ревността с мъж Скорпион. И ми е интересно дали вие ревнувате вашите мъже Скорпиони и мислите ли си, че те ви дават поводи? Изобщо как се държат към женската половинка?   Mr. Green И колко време сте заедно?

# 1
  • Мнения: 3 715
Не, изобщо не го ревнувам, не ми дава поводи, само малко ме дразни като започне да се държи все едно съм напълно беззащитна и не мога сама даже улицата да пресека, ами трябва да ме избута назад, да не ме блъснело нещо. Аз, че съм заплес, заплес съм, ама не съм малко дете.

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
От 3години и половина сме заедно, женени с деца  Laughing Много се обичаме и уважаваме. Страшно го ревнувам, защото е най-красивия грък в Гърция и България (за мен)  Sunglasses Но не му правя сцени, само на майтап. Пък и той не ми дава поводи, аз се шегувам по повод на това, че като влезем в заведение гледат повече него, отколкото мен  Joy Знам, че много ме обича, много е добър и ми има доверие. Просто идеалния мъж!!!

# 3
  • Мнения: 2 587
Не, изобщо не го ревнувам, не ми дава поводи, само малко ме дразни като започне да се държи все едно съм напълно беззащитна и не мога сама даже улицата да пресека, ами трябва да ме избута назад, да не ме блъснело нещо. Аз, че съм заплес, заплес съм, ама не съм малко дете.

Все едно аз съм го писала Grinning

# 4
  • Мнения: 4 300
Не. Защото продължавам да виждам всеки ден обожанието в очите му и даже понякога се чудя дали наистина го заслужавам. Или поне дали го заслужавам всеки ден.

# 5
  • Мнения: 4 324
Не, изобщо не го ревнувам, не ми дава поводи, само малко ме дразни като започне да се държи все едно съм напълно беззащитна и не мога сама даже улицата да пресека, ами трябва да ме избута назад, да не ме блъснело нещо. Аз, че съм заплес, заплес съм, ама не съм малко дете.

Взе ми думите от устата Simple Smile Simple Smile Simple Smile Направо не мога да повярвам Simple Smile
С пресичането по улицата положението, ни е точно като при Вас. Хваща ме за ръката, като че ли съм на 2 г. и не мога сама да пресеча Simple Smile

Иначе не ревнувам, не ми е давал никакви поводи. Заедно сме от 11 години.

# 6
  • Мнения: 1 731
От 11г сме заедно като семейство ,а иначе се познаваме от 13г ,никога не ме е ревнувал или не ми го е показвал.Дава ми свободата от която имам нужда и ме обича,какво повече да искам.е,има си кусурите ама се примирих вече. Hug

# 7
  • Мнения: 1 915
Я аз да се покажа една ревнивка.
Ние сме заедно от почти 6 години. Имаше период в който го ревнувах от приятелите. После от сестра му.

# 8
  • Мнения: 166
За всички Скорпиони - мъже, които познавам важи ревността - от тях и към тях! Има безброй основания да се ревнува един Скорпион, а той също си има безброй причини да ревнува до лудост. Като чета колко хрисими мъже стоят зад вашите Скорпиони, чак започвам да се съмнавам за рожденните им дати! Laughing
Може би по-късно в темата ще се включа с характеристика на отношението им към жената, обобщена в един израз - Знаят кога и как да те накарат да се чувстваш царица! Но това понякога не е достатъчно.... Naughty

# 9
  • Мнения: 2 211
Имала съм връзка с мъж скорпион. Направо беше драматична. И двамата се ревнувахме и непрекъснато се дебнехме един друг. Непрекъснато си играехме на котка и мишка. Като помисля за него изпитвам само болка. Чудя се как цели три години съм имала нерви да търпя всичко което ми поднасяше. Сега,  на този акъл, бих му била директно шута, ама пуста младост тогава...

# 10
  • Мнения: 479
За всички Скорпиони - мъже, които познавам важи ревността - от тях и към тях! Има безброй основания да се ревнува един Скорпион, а той също си има безброй причини да ревнува до лудост. Като чета колко хрисими мъже стоят зад вашите Скорпиони, чак започвам да се съмнавам за рожденните им дати! Laughing
Може би по-късно в темата ще се включа с характеристика на отношението им към жената, обобщена в един израз - Знаят кога и как да те накарат да се чувстваш царица! Но това понякога не е достатъчно.... Naughty
А ти с какъв екземляр си имаш работа?  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 3 123
ами ние и двамата сме скорпиони-той е ужасно ревнив,а аз изобщо не го ревнувам-не ми дава и поводи.Заедно сме от 7г. и 2 м.

# 12
  • Мнения: 166
А ти с какъв екземляр си имаш работа?  Laughing
Моето момче е Близнаци - също много интересна зодия, а в съжителство с Рак си е направо предизвикателство. А Скорпион е баща ми, бившият ми шеф и един много стар ухажор - достатъчно пълна извадка в различни житейски ситуации!

# 13
  • Мнения: 1 488
Имала съм връзка с мъж скорпион. Направо беше драматична. И двамата се ревнувахме и непрекъснато се дебнехме един друг. Непрекъснато си играехме на котка и мишка. Като помисля за него изпитвам само болка. Чудя се как цели три години съм имала нерви да търпя всичко което ми поднасяше. Сега,  на този акъл, бих му била директно шута, ама пуста младост тогава...

същото само 4е го търпях 1 година само.  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 1 403
Ами 4есно да ви кажа не го ревнувам, не ми е дал повод. Аз също съм скорпионка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт