рамки за очила

  • 1 259
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
здравейте мили мами!
да ви попитам нещичко и аз  Blush
от 3 седмици обикалям една оптика в София и по-конкретно едни ярко червени и лъскави рамки за очила. след много обмисляне се сдобих с така блянуваната вещ, радвам им се, фръцкам се пред мъжа ми и огледалото, обаче.... утре съм на работааа. и не мога да измисля с какво точно от тоалета ми да ги вържа пустите очила newsm78
с обици? или с колан или шлифер?! грим не ползвам така че не става номера с червилото  Sad не искам да се предавам и да ги прибирам обратно в калъфчето! Thinking
та в този ред на мисли въпросът ми е и принципен към дамите с очила: колко чифта имате? съчетавате ли ги с общата визия? с кое ТОЧНО се съчетават? Rolling Eyes и какви са всъщност модните тенденциив тази област?
мерси Wink

# 1
  • Мнения: 6 167
ха така, купи си очила без да помислиш на какво ще ги носиш?)) това се казва меррак! Mr. Green
съчетай ги с някъв аксесоар, това е най-доброто решение!

нося очила не непрекъснато, само пред компютър, книга, телевизор понякога.
рамките ми са като косата ми - тъмно кафяви правоъгълни.
имам само едни  Blush

# 2
  • Мнения: 2 257
С лещи съм, очила навън не нося, но дори и в къщи, предпочитам незабележимите модели. Очилата ми са без рамка, много фини -  отпред около стъклата няма нищо. Напоследък обаче ме радват тези правоъгълни, малки очелки с дебели, подчертани рамки, но те не отиват на всеки.
А за теб и тоалета - всяко загатнато червено петно по общата ти визия би подсилило ефекта на цайсите, но това за утре. Ами за в другиден?  А за по нататък? Всеки ден ли ще ги носиш тези очила или са само за фасон?  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 26
G&L, аз имах подобни на твойте  Simple Smile. ама една сутрин синът ми ги сложи на носа и после седна върху лицето ми със засилка. сега се огледах точно за тези малките правоъгълни и със дебели рамки. повярвай ми всъщност са толкова много модели, че все един от тях е твоят. понеже са еднотипни трудно се улавят детайлите. освен червените си взех и кафяви, пак правоъгълни - за по-ежедневни. просто червените ме кефят защото са екстравагантни.
аз самата съм късогледа с 3 диоптера и години на ред имах комплекси от очилата си. сега след 6 месеца лещи, направо ми липсват

# 4
  • Мнения: 46 484
Едни си имам, универсални, вървят на всичко  Laughing

# 5
  • Мнения: 966
нося постоянно един чифт очила*понякога и лещи*,те са с елепсовидни стъкла,фотосоларни и са със златист цвят

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моите са без рамка и си ходят на всичко, но съм си мислила за такива като твоите. При този богат избор на бижута днес, спокойно можеш да ги съчетаеш с колие, пръстен, фишу, колан, дори чанта...  Чудесен повод да си купиш нови обувки (червени) дори.  Wink

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Може би с червено цвете зад ухото...   newsm53

# 8
  • Мнения: 12 588
...
с обици? или с колан или шлифер?! грим не ползвам така че не става номера с червилото  Sad не искам да се предавам и да ги прибирам обратно в калъфчето! Thinking
та в този ред на мисли въпросът ми е и принципен към дамите с очила: колко чифта имате? съчетавате ли ги с общата визия? с кое ТОЧНО се съчетават? Rolling Eyes и какви са всъщност модните тенденциив тази област?
мерси Wink
И аз от много чудене по такъв въпрос накрая се отказах да гледам цветните рамки, макар че изглеждат много добре. Имам само едни очила (не броя резервните, чиято рамка толкова ми писна, че не бих се показала с тях пред хора, ако не е на живот и смърт). Минавало ми е през ум да си направя още едни, които да са в по-различен стил и да мога да си разнообразявам визията, но някак все не успявам да отделя такава сума за нещо, което не ми е от голяма необходимост. С минус 5 диоптъра съм и при такива дебели стъкла не мога да правя компромис с евтина рамка, но ми е мечта да се снабдя с няколко чифта и да си ги сменям според дрехите... Затова рамките ми се в скучно сиво, което обаче ми пасва идеално, а и гримът ми почти винаги е в сиви тонове, та не ги мисля много откъм съчетаване

# 9
  • Мнения: 1 546
Ох, и на мен много ми харесваха точно такива рамки, дебели, цветни...обаче като се замислих с какво ще ги комбинирам и се върнах пак на вариант малки, изчистени, елегантни рамки. Последните, които си взех, ме убедиха, че били от най- модерните в момента - с тънка рамка само от горе...по-важното е 4е ми седят добре, и са лесно съчетаеми  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт