ЦИТРОСЕПТ-давате ли на децата си ?

  • 1 204
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Много съм впечатлена от качествата,които му се приписват и ми се иска да опитам да лекувам болното гърло на детето си с него,но джипито естествено мисли ,че това са глупости.Има ли мами,които са го дали с успех на дечицата си и само като гаргари ли го правите,или сте се осмелили да го давате и вътрешно?На нас трябва да ни махат за втори път третата сливица, но вече трети месец не можем да си стабилизираме състоянието, че да стигнем до операция-вече съм се хванала за главата-то не бяха гаргари,не бяха антибиотици,какво ли не пробвахме...

# 1
  • Мнения: 1 428
Аз съм много доволна.Ползваме го цялото семейство и наистина помага.Само едно е лошото,че много горчи и незнам как ще успееш да го дадеш на детето ти.Иначе съм твърдо ЗА лечение с Цитросепт.Поне няма да навреди,заразлика от антибиотиците.

# 2
  • Мнения: 9
А би ли ми казала в каква дозировка го даваш например ако детенцето ти има хрема и зачервени сливици?

# 3
  • Мнения: 408
Цяла зима боледувахме. Единствено април-когато давах Цитросепт - направихме "почивка". Ама само 5 дена, след като спряхме и направихме бронхопневмония Cry Сега пак й давам от три дена, че каката отново ни донесе в къщи, надявам се поне, по-леко да изкараме, че вече почва да се сополиви Cry

# 4
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Аз също почнах да давам на Вики Цитросепт от около 2 седмици. За сега удържаме положението без болести, а от началото на септември ходим на ясли. Дозировката за малки деца си я пише на упътването, в кои случаи по колко се дава. Слагам и по 2-3 капки в сокче 2 или 3 пъти на ден, вкуса от толкова малко капки почти не се променя.
Иначе на мен ми го препоръча доктор който уважавам и който има впечатления от действието му.

# 5
  • Мнения: 1 817
Дават се по 1 капка на кг телесно тегло на 2-3 приема. За гаргарите 5 капки в чаша вода.

Общи условия

Активация на акаунт