Спешно - откъде люлеещо се животно

  • 1 050
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Моля ви, помагайте. В сряда ни е рожденият ден и искам да му купя люлеещо се животно - слонче или конче. Първо се чудя дали да е тип дървено конче или пластмасово някакво и второ - дали някой скоро е бил в Метро и какво имат там? Ако не в Метро, откъде да видя за такива. Тези Феликс тойс предлагат, но не зная къде се продават стоките им. Само не казвайте Илиенци, че ми е много далечеее  ooooh!
Благодаря ви предварително  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 47 888
нашето конче е пластмасово,на пилсан,от илиенци,много сполучлива покупка,здраво,леко и забавно за детето от 1 до 5 поне години(дъщеря ми все още играе с него)
в хиполенд има плюшени люлеещи се животни,може би има и от другите,не съм гледала и затова не знам
в доста детски магазини има такива животни,гледай там където има и колички,сега например се сещам за веригата "дани"

# 2
  • Мнения: 5 228
В Метро има няколко вида. Дъщеря ми има пластмасов слон. Играчката е хубава и стабилна, освен това долната част се маха и става слонче на колела. Имаме и дървено конче, но е много по-нестабилно - на него не смея да оставя дъщеря ми сама, докато на слона слиза, качва се, люшка се сама.

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В Хит продават дървени кончета- люлки

# 4
# 5
  • Мнения: 686
Благодаря на всички за отговорите!

Искам да питам mamavassi къде е този магазин "Дани"?

Значи разбирам, че препоръчвате пластмасовите. А за това какво ще кажете? От Феликс тойс ми казаха, че се води малко хипопотамче и има звук също така


Благодаря още веднъж!   bouquet

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Феликс тойс имат голям магазин на партера в сградата на София прес. Почти постоянно имат в наличност от тези хипопотамчета ( и още 2-3 вида имаше, но не ги помня)

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Този хипопотам е много готин,ама колко е голям горе-долу и колко струва.Че гледах едни на Дисни те бяха много малки по размери и в склада бяха по около 100лв

# 8
  • Мнения: 47 888
дани са верига магазинчета,единия е при нас в слатина,близо до последната спирка на рейс 11(по-точно на предпоследната),а друг има в красна поляна на пазара,има и други,но не знам къде ,но по-принцип съм забелязала че във всички магазини,където има по-големи неща като колички и креватчета,има и от тези животни,защото дъщеря ми все се провиква"виж,мамо,като мойто конче" ooooh!
иначе софия прес -там не може да няма ,метро,илиенци,хиполенд...

# 9
  • Мнения: 3 550
Дървено кученце (китайско) за 25 лв. в магазина за детски играчки на пл. Възраждане.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Благодаря на всички за отговорите!

Искам да питам mamavassi къде е този магазин "Дани"?

Значи разбирам, че препоръчвате пластмасовите. А за това какво ще кажете? От Феликс тойс ми казаха, че се води малко хипопотамче и има звук също така


Благодаря още веднъж!   bouquet
аз имам подобно люлеещо се животно, овчица, ето го:



Купих я чисто нова от една много мила мама от форума, която я беше поръчала за нейното детенце от e-bay.de.и в същото време са й подарили подобно (мече) . Също има мелодия (като се натисне по едното ушенце). 120 лв. я взех, но не съжалявам нито за стотинка! Просто е супер! Вече идваха нагости приятели с по-големи дечица и не искат да се отлепят от нея! Според мен по-добре си вземи от Феликс тойс! На мен пък тези пластмаси никак не ме кефят! А това е едно такова мекичко, пуФкаво, как да не си го обичаш?! Heart Eyes Не знам Краска като порасне дали ще му се радва толкова, но на мен определено това ми е любимата й играчка! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 457
та каква е цената на хипопотамчето?

# 12
  • Мнения: 5 228
LaDiDa, овцата е страхотна. От този тип, но много по-грозни, има в Хиполенд.

Общи условия

Активация на акаунт