Дълго време след секцио изпадане на конци?

  • 6 750
  • 13
  •   1
Отговори
Минали са вече 1г и 8м след второто ми секцио, първото е 2г преди второто, а днес ми изпаднаха няколко парченца конци, някои дори с възелче. В момента ми е втори ден от цикъла, това беше в едно по-голямо парче тъкан Embarassed. Случвало ли ви се е нещо подобно? Предполагам, че тези конци са от шевовете по матката, тя не се ли шие със някакви конци, които трябва да са се саморазпаднали до сега?

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 382
На скоро бях изпаднала в подобна чуденка. Случи ми се 2 години след секциото. Мислех да разпитам из форума, но после забравих. Сега като чета темата излиза, че не съм само аз.
А дали е нормално - не знам.
Мислех си, че до сега трябваше да са се разградили тия конци.  Rolling Eyes

# 2
По думите ти разбирам, че нищо повече не е последвало /въртят ми се разни кръвоизливи, възпаления, сраствания/. Последно бях при моята лекарка преди 3-4 мес. за профилактичен преглед с всичките му там УЗ и палпиране, всичко си беше ОК. Срам ме е, ама не ми се виси пак при нея, че голяма навалица е, а не дава предварително часове.

# 3
  • Мнения: 920
Раждах нормално с вътрешни шевове. 1 год. след това си седяха и при преглед ми ги махнаха.

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 382
На мен изобщо пък не ми хрумнаха такива страхотии. От тогава са минали два месеца и нямам проблеми.

# 5
  • Мнения: 23
аз родих преди 4 години и все още вадя останали от немарливата сестра която ми ги вади.при мен пробиват мястото на операцията за да излязат.незнам дали е нормално но е ужасно болезнено ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 309
 Shocked

стига бе, след толкова време, конците би трябвало отдавна да са се абсорбирали в тъканта, на мен ми падна един възел около 2 месеца след операцията, но той беше отвън на кожата, не ми се струва нормално, вземи все пак питай лекар.

# 7
  • Мнения: 1 858
До две години и половина ми изпадна и последния конец от секциото. Преди време и аз бях пуснала такава тема.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Преди 5 год. след първото ми секцио не знам с какви конци ме бяха зашили, но явно всички се бяха разложили и дори не разбрах кога съм ги изхвърлила. Сега обаче, хем раждах на частно 2 месеца след операцията ми излизаха конците от външния шеф, заедно с гной и лимфа и въпреки, че доктора ме уверяваше, че не е страшно, аз много се бях панирала и си мисля, че от това ми спря и кърмата.
От влагалището още продължавам да изхвърлям конци и до кога не знам.
На приятелката ми съпругът и продава консумативи за болниците и каза, че от частните купуват най-евтините и с най-ниско качество. #2gunfire

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Незнам кой какво купува, ама и аз имам, неразложили се конци от вътрешни шевове, те се движат и вече ги напипвам  през кожата, но няма никъде по-тънко местенце, та да ги измъкна, пък за това не ми се ходи на доктор. Мъж ми, който за беда или за щастие е от лекарското войнство, ми казва, че си въобразявам, но, ето и други имало като мен.

# 10
  • Мнения: 50
При първото ми секцио и на мен ми падаха конци до втората година.Консултирах се с гинеколог и той ми каза,че е нормално ако са използвани неразтворими конци.При второто конците бяха други и нямах такъв проблем.

# 11
  • Мнения: 61
Я да ви попитам докога ви боля операцията?Минаха 3 месеца и още ме боли. Особено когато малко повече се уморя или вдигам малкия, който вече е 7 кг. Докторът каза,че било нормално до 6 месеца след това.

# 12
  • Мнения: 2 237
Хора стига бе,вие пък с ти я конци ме уплашихте.Сега ще чакам и на мен да ми падат.Ужас.Вече минаха година и седем месеца,проблеми не съм имала .Дано и за в бъдеще нямам  Praynig

# 13
  • Мнения: 481
При първото ми секцио - преди 6 г. - нямах никакви проблеми, но сега не стига, че ме болеше коремът (поради сраствания), ами на 3  мес. като си извадих възелче от влагалището  и  #Crazy така още 5-6 пъти.  Не знам до кога, ама още 2 год. ми се вижда множко.

Общи условия

Активация на акаунт