AD Liquid for Kids

  • 1 340
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 938
От два дни давам на дъщеря си от сиропчето, ама нещо ме притеснява дозировката. По колко се дава на ден? Сега й давам по 2.5 мл. сутрин и вечер преди хранене (общо 5 мл), защото нещо се опитва да се разболее. За почти 2 годишно дете как се дава за профилактика и как се дава при болестни състояния?

# 1
  • Мнения: 6 315
Аз давам по 5мл дневно в продължение на 20 дни. После почива.

Започнах да давам, когато детето беше на възрастта на твоята дъщеричка заради срив в имунитета.

# 2
  • София
  • Мнения: 13 204
Аз давах 20 дни по 5 мл. 20 почивахме, после пак 20 давах и така от септември до март... Както Ита е написала...
Дъщеря ми беше на година и 10 месеца като го зпочнах и съм го давала 2 сезона. Сега вече е на 3 г, и половина и купихме Имунния съпорт за възрастни. Той се пие по друга схема. СДетския сироп съм го давала и по 7,5 мл като видя, че се разсополиви, 5 дни го давам вместо по 5 мл, 7,5 мл. Така пресичам настинката... Ресултата от тия продукти наистина е впечатляващ! Аз дето съм пълен скептик в това отношение съм възхитена.. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 13 204
Забравих да напиша, че горната схема е предписана от лекар!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 938
Благодаря, значи съм на прав път!

# 5
  • София
  • Мнения: 13 204
Благодаря, значи съм на прав път!

Карай по тази схема! АКо даваш рибомунил гледай да не се засича със сиропа... е, ако се засече като дни не е фатално, но е желателно да не се "товари" организма....

И също не давай 2 х 2,5, а по-добре наведнъж 5 мл. Аз давах вечер, защото се дава с храна, а сутрин тя ядеше в яслата.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
Vache каква е схемата Имунния съпорт. Ние го пием и8 ми беше предписан 20 дни по 5 мл, 10 почивка, после пак 20 дни. Не знам това достатъчно ли е за зимата?

# 7
  • София
  • Мнения: 13 204
Vache каква е схемата Имунния съпорт. Ние го пием и8 ми беше предписан 20 дни по 5 мл, 10 почивка, после пак 20 дни. Не знам това достатъчно ли е за зимата?

Ооо, на нас педиатърката ни го изписа 1 месец... за после ще видим. То на него пише, че ако се пие 3-4 пъти годишно по 1 месец засилва имунитета... Явно след този месец ще го давам само при нужда... ние сме го поръчали за днес и ще видим как ще станат нещата...

П.С. по 5 мл. на ден

Общи условия

Активация на акаунт