колко давате от Инфакол-а

  • 666
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Здравейте майчета, тъй като сме с ужасни колики, поръчах Инфакол и ми го донесоха, но видях че е същата съставка като Еспумизан-а. От него давах по 20 капки, а от Инфакола колко да давам - 1 или 2 дозаторчета, защото сме с много силни колики. (А впрочем как го давате - направо с дозатора в устата ли?)

# 1
  • Мнения: 270
Здравей,
Първоначално и ние бяхме на Еспумизан,но нямаше никакъв ефект от него.Сега давам на бебчето sab simplex от който съм много доволна 15 до 20 капки.Коликите почти изчезнаха,рядко се случва да се появят отново.Пробвай с него,ако не ви помогне Инфакола.

# 2
  • Мнения: 109
Преди всяко хранене в лъжичка за кафе по една доза - Инфакол.
Мисля, че при нас по-голям ефект имаха Бейби Нос.

# 3
  • Мнения: 468
Директно в устата. При нас действаха по - добре непосредствено след хранене.

# 4
  • Мнения: 115
Инфакол може да се дава директно в устата /при кърмене/, може да се сложи и в млякото на бебето. Трябва да се дава преди всяко хранене по една, ако са много силни коликите по две пипетки. Аз също бях доволна от Саб симплекс.

# 5
  • Мнения: 372
И ние сме със Саб и съм доволна, но мисля на различните бебета, различни капки им действат.
Съвета ми е да пробваш с диета, да си проследиш кои храни от твоето меню дразнят стомахчето на бебо.  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 230
При силни колики по 2 пипетки. Малката отново я почнаха коликите, но нямам вече Инфакол, затова използвам Еспумизан, добре й действа, при това вкуса е много приятен на круши, а не на банан, както пише в листовката Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 6 360
на упътването на Инфакола си пише как се дава - по една пипетка (което е равно на две стисвания на пипетата в шишета) ПРЕДИ ядене, директно в устата.
ако коликите са много силни - по 2 пипетки.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ние сме доволни от Sab Simplex.

# 9
  • Мнения: 539
нали всички тези лекарства съдържат една съставка - симетикон. каква е разликата  според вас? аз избрах еспумизан, защото е по-рядък и по лесно се дава. сега гледам че инфакола е по-гъст, като саб симплекс.

Общи условия

Активация на акаунт