Спешен въпрос за болничния етикет !

  • 517
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
Здравейте !
Преди малко се чух с колегите в офиса и разбрах , че от една седмица шефа ни е в болница - воден плеврит. Стана ми ужасно мъчно за него , защото е много свестен човек ... , та да попитам - какво е уместно да му изпратя в болницата , така че да не се изложа и все пак да разбере , че съм загрижена за него ? Давайте идеи ... или ако има нещо точно определено , кажете какво е ? Цветя ли , бонбони , плодове /ама той все пак не е в затвора Rolling Eyes newsm78/... просот не знам , но до утре трябва да съм готова !

Мнооооого цунки и гоооолямоооо благодаря !!!  bouquet 

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Натурален сок, плодове, нещо солено или сладко, за което си сигурна, че харесва на вкус. Любим вестник или списание. И ведро настроение Grinning

# 2
  • Мнения: 920
Книга или диск. Ако му знаеш вкуса. Ако не - някое криминале винаги ще свърши работа.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
Не искам да звучи като реклама, но в Лозенец до 4-то РПУ има страхотем магазин, където могат да направят кошница с разни неща за човека - примерно плодове, бисквити... или каквото ти хрумне и да му я занесат в болницата. Може и ти да я занесеш разбира се.

Аз съм подарявала няколко кошници от там и всеки път хората бяха приятно изненадани.

# 4
  • Мнения: 660
Аааа , Иса , благодаря за страхотната идея ! А къде по-точно е това място ???

# 5
  • Мнения: 6 167
Книга или диск. Ако му знаеш вкуса. Ако не - някое криминале винаги ще свърши работа.

не бих занесла храна - не знам в болницата какво... разрешават в състоянието, в което е
дали може да яде всичко и тн.
бих му занесла книга, списание Одисей например или Нешънъл Джеографик

# 6
  • София
  • Мнения: 978
Според мен е важно да отидеш лично - само тогава може да се оцени жеста ти. Другото по-скоро ми прилича на отбиване на номера. А по принцип в болница се носят обикновените неща - сок или за хапване - бисквити , плодове или нещо друго, интересното четиво също е добра идея.

Общи условия

Активация на акаунт