Отговори

Анкета

Посещават ли .....

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 11 607
Мами, хайде да споделим какви са ни впечатленията от курсовете,които посещават децата ни? Доволни ли сте, спряват ли се децата ви, ходят ли с удоволствие ,въобще изкажете впечатления!

Ние ходим - баткото на английски - вече трета година, а от тази Рая я записахме на класически балет! От английският сме много доволни! На този етап не се оплакваме. И с организацията на ходене на курсовете вече започваме да свикваме. В началото ни бе трудно,но сега ....

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Имах голям мерак да запиша дъщеря ми на някакъв спорт и рисуване. За съжаление просто няма време - прибира се в 17.30, аз в 18, а в 20 - 20.30 трябва да е в леглото, защото става много рано. Все пак в предучилищната изучава сериозно немски, а допълнително има и занимания по балет и рисуване. Събота или неделя доскоро я водех на плуване, а от две седмици - на тенис. Ще включа и зимни кънки, но не мога да се обвържа с нещо конкретно и организирано. На този етап уроците по тенис и кънки ме устройват идеално т.к. плащам и уговарям урок за урок и при необходимост мога и да пропусна.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Наталия ходи на худ. гимнастика. Вече четвърта година става. От другия месец мисля да започне и частни уроци по английски. Засега за толкова ми стигат силите. Изключително ми е трудно да я водя и взимам и да й организирам графика. Тя е доста натоварена и в училище. Тази година с тренировките й става много тежко положението и може да се наложи да сменим и клуба, което изобщо не ми се иска да става. Ще видим. През уикендите няма начин да я водя на каквото и да било, защото много рядко оставаме в града.

Брат й засега е записан само на допълнителните форми в ДГ. Ако трябва и него да развозвам и няма да успея да си взимам въздух дори. От догодина искам да го запиша на някакъв спорт, но с баща му не можем да се разберем и там положението е неясно. Сега ходи на бойни изкуства и спортни танци. Танците тази година ще ги преустановим, защото никаква полза няма. Много ме съблазняват народните танци, но баща му... хм.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да, щерката.
На пиано и английски. Нямам кой знае какви впечатления от английския за сега, но пианото е ОК.

# 4
  • Мнения: 533
Дъщеря ми ходи на худ. гимнастика, за трета година. От миналия месец започна и школа по английски, и двете ни занимания са извън ДГ, от английския все още нямам впечатления, иначе с худ. гимнастика си е паднала точно на мястото.

# 5
  • Мнения: 1 001
Александра:
беше: пиано, анклийски, балет;
сега: пиано, плуване (в училище изучават усилено френски).

Никола: още е малък  Wink

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Тренират ушу два пъти седмично,веднъж ходят на английски и веднъж на плуване.Това е и за двете госпожици на 8 и 9 години са.

# 7
  • Мнения: 3 491
Плуване, тенис, след около 10-дни и моделиране с глина (надявам се). Това ми се струва достатъчно.

# 8
  • Мнения: 3 461
Сега,когато е на 12 и живеем в Бахрейн ходи на пиано,френски и арабски.Пианото го започна от 4 годишна в България и е на много високо ниво,сега чакам малките да пораснат и да ми паднат в ръчичките. Laughing

# 9
  • Мнения: 1 437
курсове по български и английски език и математика

# 10
  • Мнения: 3 611
Все още на нищо не ходи... мисля да го zапиша на карате, обаче трябва да е навършил 4 години. (то малко остана  Grinning). И на пиано иска... ама това от догодина. Чудно, пък на флейта, дет си я имаме у дома, не иzявява желание да свири  newsm78

П.С. Забравих да кажа... ходи на немски (всеки ден в ДГ  Laughing).

# 11
  • Мнения: 1 835
Рисуване.

# 12
  • Мнения: 3 042
Щерката ходи на английски език от тази учебна година. Още нямам впечетления, защото е ходила само веднъж до сега.

# 13
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Мия ходи на английски език два пъти седмично. Смятам да я запиша и на плуване.

# 14
  • usa
  • Мнения: 2 113
албена ходи на пиано и фигурно пързаляне, силвия - на пиано и гимнастика, даниел е още малък. на спортовете ходят и двете с желание, на пианото - и двете с променливо желание, в момента и двете не протестират и се упражняват почти всеки ден. днес даже ходиха по собствено желание в един старчески дом да свирят на старците за развлечение. миналата учебна година албена ходи известно време и на рисуване, но тази година нямаме време.

Общи условия

Активация на акаунт