Хладна есен вън настана , на вратата чука нова мама!! 01.10- 07.10

  • 16 992
  • 479
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Добро утро мацки , надявам се да Ви е на късмет новата темичка . Стискам палци на всички  - да видят заветните чертички !!!!!

# 1
  • Мнения: X
Добро утро и от мен!  Laughing

Весела, спорна и бебеносна!  Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро и честита ни нова темичка със страхотно заглавие; на всички само хубави емоции и сбъднати желания  Hug На всички чакащи-да видят две чертички; на останалите - много кекс; на всички работещи-лека и успешна седмица;на останалите-насладете се на последните топли дни; аз съм в изчакване тази седмица, към петък почвам тестове за ову; Много усмивки Grinning

# 3
  • Мнения: 2 171
Честита нова темичка  bouquet. Много е сладко заглавието Peace. Дано е бебеносна за много момичета Praynig. Аз тази седмица съм от нечакащите за 5-ти, но да видим. Не искам предварително да се надявам, защото знам какво е разочарованието след това, пък и няма за къде да бързам, тъкмо Алекс ще порасне с още един месец преди да забременея. А какво стана с нечакащите за 30 newsm78. Никой не дава информация Thinking.
Хубав ден и спорна седмица от мен  bouquet.

# 4
  • Мнения: 4 546
честита нова седмичка и от мен  Grinning
krislubo, честити ти две чертички!   bouquet леко бременеене и едно хубаво здраво бебе след 9 месеца  Grinning
уишче, честити нов дом!   bouquet само хубави моменти да имате в него!   bouquet
мегита, надявам се бързо да откриете къде е проблемът  Praynig
а аз се олелих вчера  Sad преди това ходих на лекар и ми изписа дуфастон да пия следващите цикли, за да ми се регулира цикълът. притеснява ме това, че не са ми правени изследвания, а след преглед с ехограф ми го изписа.  newsm78

# 5
  • Мнения: 560
Магдалина блек, страхотно заглавие! Heart Eyes Макар, че ме изпревари Mr. Green. Ама нищо де, нали си ти, няма да го вземам навътре Mr. Green Laughing. Сигурна съм, че хубавото заглавие ще ни донесе много по две чертички през тази топла и хубава есенна седмичка:peace: Hug

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
хайде и аз да се разпиша тази седмица,че чакам утре да не ми дойде пък да видим.

# 7
  • Мнения: 616
Здравейте и от мен! Laughing
При мен лелката с метлата наи после си отиде и сега ще търябва да поработем малко за да не идва др месец. Wink
Хайде мамчета събудете се и се отчете. Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте и от мен  Hug - пожелавам на всички много  EFP

Момичета, не ми се отваря сайта на Зачатие  Sad, при вас как е, случвало ли ви се е?

# 9
  • Мнения: 2 270
Успешна седмичка и от мен  bouquet
При мен лелката дойде миналата седмица и отмина вече, така че започваме работата с любимия Laughing
Желая на всички нечакащи - много по две чертички и весело бебеправене на останалите Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте и от мен Grinning
Дано новият месец ни е на късмет!
Стискам палци на всички нечакащи!fraUlica , на теб също!
Уишче, честит нов дом! Няма ли да покажеш снимки от него Wink
Аз пък да се похваля, Боби вече си има обзаведена детска стая в жълто и светло синьо - бюро, гардеробче и две секции. Остава да купим въртящ се стол.

# 11
  • Мнения: 2 309
Здравейте на всички!
Днес все избързвам времето с час...Приготвям детето за разходка за 11ч.,то е 10 и сега чакаме да стане 11ч.
Откакто пиша в темата за пръв път ми се пада възможността да се похваля Praynig Laughing или оплача Tired Cry за другата седмична такава,с подобаващите резултати!
А за тази - нека да имам много положителни резултати и много усмивки Laughing Grinning Laughing Grinning Laughing Grinning

# 12
  • Мнения: 468
Здравейте , милички.Всички които следиха темичката от миналата седмица знаят за моите две чертички. Е , днес най - накрая ги потвърди доктор.Много се радвам ,но и много ме е страх.Не смея на никого да кажа ,от суеверие дане би пак да стане фал.Изписаха ми и Дуфастон,за всеки случай.Леле как ме е хванало шубето.Хайде тая седмица чакаме нови попълнения, с положителни резултати.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмичка!!!Магдалина страхотно заглавие Hug
Тази седмица имам нужда от хубави новини така че Не чакаштите,моля зарадвайте ме!!!

# 14
  • Мнения: 883
докато кажа "Добро утро!" и то станало време за "Добър ден!" !!! Wink
Първо ЧЕСТШТО на krislubo! Отпусни се и само положителни емоции за напред ти желая!
rojbo и ти си малко разсеяна... ти пък се стегни малко! Wink
lea, честита ви нова детска стая! А за въртящия стол - позволи ми да дам съвет да не вземате от тия, детските, а от по-големите. Ние взехме детски и сега така скърца и се клати, че само дето не се е разпаднал... А разликата в цената беше 10-15 лв.
Jujka и аз имам проблеми със зачатие. Не винаги се отваря, а ако се отвори пък не ми приема данните... newsm78
fraUlica, не чакай, мила! Дано не дойде!
nati_r стискаме палци. Много се надявам, да сте успели.
Хайде, много успехи във всички етапи на този така приятен процес - БЕБЕПРАВЕНЕТО! И всичко най-най късметлийско!

Общи условия

Активация на акаунт