лапаро във Варна

  • 1 434
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета! Моля помагайте! Бях при доц.Маркова на преглед и консултация за инвитро и ми предложи да направя лапороскопия за срязване на тръби  Cry направо ми се приплака Предложи ми двама от лекари Козовски или Александров Към кого да се обърна Thinking

# 1
  • Мнения: 180
Здравей, лапарото не е страшна операция. Аз ще правя втора и съм се спряла на Александров.
Успех каквото и да решиш:)

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Предложи ми двама от лекари Козовски или Александров Към кого да се обърна Thinking
Аз съм за Александров. Peace

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 10:01 от peta

# 3
  • Мнения: 180
Здрасти Peta, ти много ми помогна да открия моя ДОК. Аз съм muci в Зачатие. Успокои ме, че е страхотен човек и това много помогна при първия ми преглед. Благодаря ти и успех:)

# 4
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здрасти Peta, ти много ми помогна да открия моя ДОК.
Много се радвам, че съм направила нещо добро. Успех! Hug

# 5
  • Мнения: 180
Мерси Peta, пък някой ден може и да се видим:)

# 6
Благодаря за бързите отговори Днес се обадих на д-р Александров, но за съжаление 2 месеца няма да прави лапароскопия и ме насочи към Козовски Ако някой правил лапаро при Козовски - моля споделете мнението си Предварително БЛАГОДАРЯ

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
 Аз съм правила при д-р Козовски, той също е добър. Тогава все още не познавах д-р Александров. Успех! Grinning

# 8
  • Мнения: 769
Пръсъединявам се към горните мнения.

Чисто информативно - защо трябва да се срязват тръбите?

# 9
Здравейте пак! Благодаря за помощта За срязване на тръбите - лекарката ми обясни , че тази течност която се насъбира в тръбите след това изтича и ще пречи на инвитро / или икси/ оплождане Всъщност тя е отровна за ембриона който ти вкарват по време на процедурата инвитро

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 094
За срязване на тръбите - лекарката ми обясни , че тази течност която се насъбира в тръбите след това изтича и ще пречи на инвитро / или икси/ оплождане Всъщност тя е отровна за ембриона който ти вкарват по време на процедурата инвитро
Имаш хидросалпинкс, така ли? И все пак какво означава това срязване-ще ги махат ли или ще правят някаква пластика?

# 11
предложиха ми срязване, за пластика изобщо не искат да чуят, казали че след пластика ще стане по-зле
в четвъртък съм на консултация при д-р Александров Стискайте ми палци

# 12
  • Varna
  • Мнения: 1 094
в четвъртък съм на консултация при д-р Александров Стискайте ми палци
Успех! newsm10  Ние ще стискаме  fingerscrossed, а ти после пиши. Grinning

# 13
  • Мнения: 107
а защо не се консултираш и в друга болница
срязване на тръбите е крайно решение
плюс това лапароскопията има много широки възможности - премахване на сраствания, отпушване на тръби
а като ти ги срежат - край
после само ин витро

# 14
  • Мнения: 3 011
а защо не се консултираш и в друга болница
срязване на тръбите е крайно решение
плюс това лапароскопията има много широки възможности - премахване на сраствания, отпушване на тръби
а като ти ги срежат - край
после само ин витро


Е вие пък не приемайте дословно това, което момичето казва. Тя сигурно нещо бърка понятията или лекарката и. Така, че нека из4акаме да видим Александров какво ще каже.......
taka, пиши какво е станало

Общи условия

Активация на акаунт