Къде мога да пробия ушенцата на бебка и на каква възраст?

  • 1 252
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Къде мога да пробия ушенцата на бебка и на каква възраст?

# 1
  • Мнения: 2 821
Възрастта си е пожелание на майката, предполагам....
В козметично студио или при ликар се пробиват...

# 2
  • Мнения: 344
Пробих ушите на Елена след годинката при лекар в поликлиниката. Според мен там е по-стерилно от козметично студио.

# 3
  • Мнения: 1 416
Пробихме ушите на Маргарита на 1,6 години в козметично стидио. Нямам никакви оплаквания...  Peace

# 4
  • Мнения: 2 211
 Не е ли малка да и причиняваш тази болка? Аз не бих подложила бебето си на такова нещо.

# 5
  • Мнения: 2 550
Не е ли малка да и причиняваш тази болка? Аз не бих подложила бебето си на такова нещо.

Безболезнено е.

# 6
  • София
  • Мнения: 630



Цитат
Безболезнено е.




 Аз имам скорошен опит- сложих си обеци в козметично студио-  и честно казано адски боли. За кратко, но наистина много силна болка Shocked. След това изпитвах дискомфорт дни наред, а се имам за човек с висок праг на  болка #Crazy.

# 7
  • Мнения: 2 849
Не е ли по-добре след годинка поне ? Аз си ги пробих на 18 години и си болеше поне седмица .В козметичните студия пробиват .

# 8
  • Мнения: 13 512
На дъщеря ми ги пробих на 3 месеца. Ревна с пълно гърло като я хванахме, а самото пробиване изобщо не го  усети. Направо златна обица сложих-22 каратова.След 2 седмици я смених с 18 К. (22К не ми харесваше).

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
На възраст, когато сама реши Peace
Аз не бих го направила, не виждам от какъв зор!

Но ако много държиш, при лекар май би било най-добре.

# 10
  • Мнения: 1 353
На Илина и пробихме ушите точно на 6 месеца-нито се разплака нито си личеше да е изпитала болка.

# 11
  • Мнения: 13 512
На мен са ми ги пробили в Сирия кат бебе-направо с обицата. Майка ми казва,че не съм  усетила. Но аз си пробивах втори дупки като ученичка в гимназията и си спомням,че  ме боля. Катоо бебе е по-добре,защото ушната мида е съвсем мека

# 12
  • Мнения: 1 555
Можеш когато си решиш да и пробиеш ушите и мисля, че колкото по-малка толкова по-добре, защото нито ще усети болката, нито пък ще са и пръстчетата постоянно там ! На сестра ми много късно и пробихме ушите и сме я държали 4 човека и после само си ги пипаше и т.н. и сега логично  е със зарастнали дупчици  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 4 362
Аз исках да ги пробия още на 3 месеца,но се отказах,мисля че все още и е много малка ушната мида  Rolling Eyes ,мисля за рожденният и ден да е с обички  Peace

П.С А кой сезон е най благоприятен за пробиване?

# 14
  • Мнения: 1 353
Знам ,че на благовещение е хубаво да се пробиват уши-но не знам защо Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт