BODY LINE

  • 555
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Здравейте.Днес видях в едно списание този уред BODY LINE,на снимка има жена ,която е свалила 35 кг. за една година ,само с редовни процедури ShockedМоля ви кажете някой ползвал ли го е ,има ли ефект наистина и колко струва това удоволствие ?Grinning

ето го:http://www.bodyline-bg.com/bl1.htm

# 1
  • Мнения: 187
Не знам колко струва тук. Била съм в чужбина и видях с очите си как жената на шефа ни за един месец буквално се стопи. Преди това беше доста "заоблена".
Не знам дали не сме побългарили нещо, и дали ще има същия ефект.

# 2
  • Мнения: 2 197
Здравей,
мисля, че при всеки е индивидуално. Аз ходих преди няколко години, когато още съвсем в началото го популяризираха и при мен нямаше ефект. Не помня колко струваше, но не беше малко. Цикълът беше 1 месец, 3 пъти в седмицата, като бяха няколко машини, повечето с импулси, имаше и такива фолиа, с които те завиват. Разочароваха ме първо защото нищо не свалих и като килограми и като обиколки, а на всичкото отгоре като ми оставаше една седмица още ми дойде цикъла (а процедурите не се правя тогава) и аз очаквах, че като ми свърши ще си ги продължа. Да ама не - казаха ми чао, довиждане, договора е за един календарен месец и толкова. Не знам дали за същата фирма става въпрос (моите бяха в една уличка срещу бившия ВИАС), но при мен не подейства. Но все пак може при други да има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт