Молба за помощ от майките, които са в чужбина

  • 604
  • 1
  •   1
Отговори
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Тъй като проблема на местна почва много трудно се решава, се обръщам и към другата ни българска общност, която е в чужбина
Търся жилище под наем, поне за сега дългосрочно. Децата ми са в 10-ти клас. Търсим необзаведено, тристайно жилище. Може би някои от вас имат жилище, което е празно в момента и не е дадено под наем? Ние сме от Пловдив, живеем в Кършияка. За мен и децата ми е.
Разпънахме се от търсене, обаче нищо подходящо не излезе. Снощи ходихме да гледаме едно в "Тракия", не беше лошо, но много далече от спирките. Докато чакахме такси, собственика на апартамента каза, че до техния друг апартамент има празен, но собствениците били вече в чужбина и не знаел как да влезе във връзка с тях.
 Та така ми мина идеята да пусна нова тема във форума. гарантирам абсолютна коректност на плащанията. Много ви благодаря! Вече почти всичко съм опаковала, а времето ми накъсява - 16-ти окт е последния ми срок в който трябва да освободим жилището. Нямам никакви претенции къде е, банята има ли няма ли теракот, може и да го освежим, ако има нужда.
Благодаря ви още един път! Поздрави! newsm51

# 1
  • Мнения: 3 098
Де да беше от моя град,бих ти дала страхотна квартира.Тъкмо в4ера накарах стария наемател да го освободи,заради едно своеволие.
Желая ти успех в търсенето,4е наистина забелязах трудно е да си намериш свястна квартира и хазаи.

Общи условия

Активация на акаунт