Гимнастика за бременни!

  • 1 183
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 976
Видях в една от темите, че някои вече доста добре са се организирали и ходят на гимнастика за бременни. Аз се опитвам в домашни условия да правя нещо, но не мога да се похваля с упорство. Доволни ли сте от залата до ЦУМ?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз се пробвах при домашни условия, но нещо не върви Sad

А иначе за залата до ЦУМ - като зала е добре, а май и инструкторката не е лоша (само сме говорили, в действие не съм я виждала, защото никой освен мен не отиде на уговорената среща и часа се разпадна Simple Smile ). Най - вероятно часове ще има някъде след 10 Януари ако се разбереме. Трябва да сме мин 3 човека сигурни и постоянни Simple Smile Ако има желаещ да ми пишат лс

# 2
  • Мнения: 3 550
Къде е тази зала? Колко често са заниманията? Каква е цената? Има ли здравословни и др. ограничения, напр. месец от бременността?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
Залата е на бул. Мария Луиза точно срещу ЦУМ до McDonalds. Заниманията зависят от нас, но повечето майки, които ще идват са свободни във вторник и петък от 13.15 ч до 14.15 ч (през седмицата може само през деня) и в събота 10.45 - 11.45 ч (или неделя). Цената е 6 лв на час или с карта 27 лв за 5 пъти или 50 лв за 10. Ограничения няма, не е хубаво да е в първите 3 месеца, но както виждам ти си ги минала Simple Smile Някой момичета продължават до преди да родят ако не им тежи много. Най - добре е да се консултираш с гинеколог ако си имала някакви проблеми до момента

# 4
  • Мнения: 1 976
Нямям нищо против да пробваме залата през януари. В крайна сметка, винаги можем да се откажем, ако не ни удовлетворява.Аз нямам проблеми с обедното време.
PS Много ми е странно, че никой не е дошъл на срещата, защото според писанията, всички бяха доста навити и убедени.

# 5
  • Мнения: 4 026
Kuki,
кога е имало среща? Не съм разбрала! Хайде за януари със сигурност!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
Martea, срещата беше преди около 2 - 3 седмици, но по спомен ти беше заета и се бях разбрала с още 2 - 3 момичета, но ... Simple Smile

Хайде от Януари, надали от първата седмица, но от 11.01 ако искате (това е вторник)??? Кои сме желаещите?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: kuki
Martea, срещата беше преди около 2 - 3 седмици, но по спомен ти беше заета и се бях разбрала с още 2 - 3 момичета, но ... Simple Smile

Хайде от Януари, надали от първата седмица, но от 11.01 ако искате (това е вторник)??? Кои сме желаещите?


за гимнастика на 11.01 - аз съм "за" по принцип - но точно тогава съм и на 3д преглед от 1530...ще видя как ще я наглася с работата - но ще гледам да дойда...

# 8
  • Мнения: 702
Някой може ли да ми препоръча нещо за Пловдив? Sunglasses

# 9
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Gush
Цитат на: kuki
Martea, срещата беше преди около 2 - 3 седмици, но по спомен ти беше заета и се бях разбрала с още 2 - 3 момичета, но ... Simple Smile

Хайде от Януари, надали от първата седмица, но от 11.01 ако искате (това е вторник)??? Кои сме желаещите?


за гимнастика на 11.01 - аз съм "за" по принцип - но точно тогава съм и на 3д преглед от 1530...ще видя как ще я наглася с работата - но ще гледам да дойда...


Ако се организираме със сигурност да отидеме на 11.01 ще отидем и на 14.01 пак Simple Smile така че и да не успееш да съчетаеш двете неща за 11, ща се видим на 14 Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: kuki
 
Ако се организираме със сигурност да отидеме на 11.01 ще отидем и на 14.01 пак Simple Smile така че и да не успееш да съчетаеш двете неща за 11, ща се видим на 14 Simple Smile


ок!!! все пак ще се опитам да дойда...ако не - бройте ме за 14.01 Grinning

# 11
  • Мнения: 1 976
Вие как смятате да ходим на гимнастика? Два пъти в седмицата или три пъти? Аз за мен смятам, че като начало е добре два пъти в седмицата, пък ще видим. Картите как важат - за месеца или за брой дни?

# 12
  • Мнения: 548
Здравейте бъдещи мами,
много е похвално, че искате да поддържате форма с гимнастика. Аз до последно ходех на фитнес (естествено промених натоварванията) и си върнах формата само седмица след раждането. Затова горещо ви препоръчвам да не се запускате по време на бременността.
Ако обичате водните забавления, пробвайте в хотел "Амбасадор" (на Симеоновско шосе) - там има аквааеробика за бременни.
Лека бременност и високи спортни резултати!!!!

# 13
  • Мнения: 1 976
Цитат на: Li
Здравейте бъдещи мами,
много е похвално, че искате да поддържате форма с гимнастика. Аз до последно ходех на фитнес (естествено промених натоварванията) и си върнах формата само седмица след раждането. Затова горещо ви препоръчвам да не се запускате по време на бременността.
Ако обичате водните забавления, пробвайте в хотел "Амбасадор" (на Симеоновско шосе) - там има аквааеробика за бременни.
Лека бременност и високи спортни резултати!!!!

Мерси за подкрепата!

Общи условия

Активация на акаунт