Пръснах си VAGOTHYL разтвор 36% в окото!!!

  • 2 155
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Стана преди половин час някъде. Щипна ми 1 секунда. Промих го малко. Не мога да заспя от притеснение. Дали ще стане нещо.. Tired
Да промивам ли още?

# 1
  • Мнения: 1 942
Мнооооооооооооооого хубаво промивай. Ако окото се зачерви или подпухне клепача веднага на лекар. Но защо за всеки случай не звъннеш на Бърза помощ да питаш след като си се изгорила с това какви промивки трябва да правиш.

# 2
  • Мнения: 1 100
Мнооооооооооооооого хубаво промивай. Ако окото се зачерви или подпухне клепача веднага на лекар. Но защо за всеки случай не звъннеш на Бърза помощ да питаш след като си се изгорила с това какви промивки трябва да правиш.

Да, зачерви се но само за няколко минути. Сега е добре. Виждам нормално. Мисля, че ми се размина.  Party

# 3
  • Мнения: 730
Аз преди си бях пръснала в окото силно дразнещо лекарство,което не беше за там, разбира се.Беше събота,отидох в поликлиниката където ми го промиха с дестилирана вода в продължение на 10мин,след което ме пратиха в ИСУЛ,където има дежурни.Там офталмологът ме прегледа и ми каза добре,че съм отишла.Предписа ми капки за очи-с антибиотик,защото ми беше силно възпалена лигавицата и един гел за смазване на клепача.Така се оправих напълно след 4-5 дни.Отиди да те видят,шега не бива с окото.

# 4
  • Мнения: 1 942
Как си мацка? Hug

# 5
  • Мнения: 1 100

Благодаря! Перфектно!  Hug Flutter

# 6
  • Мнения: 17
Съществува ли все още това лекарствено средство? Аз имам едно отпреди 10г. и преди няколко години проверявах- казаха ми че не се внася. А сега има ли го по аптеките и колко струва?
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 2 082
... и за какво се ползва  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 100
... и за какво се ползва  Simple Smile


Хахаха. По принцип за вагина. Но аз си го купих, защото имах някакви афти в устата. Само то ми помогна. Иначе се ползва за някакви гъбични инфекции май.  Rolling Eyes  По принцип лигавицата в устата е като в ..

Общи условия

Активация на акаунт