Детски Маркет Вега- некупувайте играчки

  • 9 207
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Вчера купих  една игра4ка Авто парк от  дет. маркет Вега и се прибирам щтаслива 4е моя рожденник щте е много радостен а кво се оказа игра4ката неработи. На другия ден отивам да върна игра4ката а управителката с еи такива  Shocked о4и откаде да знам казва тя вие сте я 4упили как може такова не6то   #2gunfire #2gunfire #2gunfireпоследва един хубав скандал  #Cussing out #Cussing outтова ми е втория слу4аи игра4ки те им  са развалени

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 15:21 от tadela

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Къде ти е касовата бележка? Може да върнеш всичко в срок от 3 работни дни. По закон. Дори само да решиш, че не ти харесва. Ако не ти върнат парите, обади се в Агенция по защита на потребителите.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Много неприятно. Аз доста играчки съм купувала от там, но преди да купя нещо, особено играчка с батерии, винаги проверявам на място дали работи. Миналата година пак имаше оплакване от там, една мама беше купила ръкавица на спайдърмен без силиконовата мрежа   #Cussing out На мен ми предстоеше да купувам същото и задължително отворих кутията да видя дали има. От тогава проверявам всичко и не само там   Peace.

# 3
  • Мнения: 252
Те ми върнаха парите оба4е  децата трябваше ли дагледат такива разправий даже управителката ми  каза да не пазарувам ве4е там #2gunfire #Cussing out Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
винаги когато сме пазарували от там сме оставали доволни:)
Но ще го имам предвид вече

# 5
  • Мнения: 1 180
Съжалявам за неприятната случка, но и аз имам много лошо мнение за играчките в този магазин - абсолютно некачествени!

# 6
  • Мнения: 7 803
ми ква е тая управителка, че само със скандал да си взимаш парите  #Cussing out
тук даже не е нужно да обяснявам защо я връщам  Shocked та камо ли, ако е счупена  стоката

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Това за бургаския "Вега" ли е? Моето мнение е, че там цените са надути, а голяма част от играчките - некачествени. От известно време вече не пазарувам оттам.

# 8
На мен лично магазините много ми харесват, пък и играчките са качествени. Освен това хвалбите са повече от оплакванията, доколкото съм чувала. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 431
за качеството определено НЕ съм съгласна, освен на плюшените, но на тях пък няма какво да им се счупи

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Аз съм чувала,че в София има такъв магазин,ама я ме светнете къде е

# 11
  • Мнения: 491
На мен лично магазините много ми харесват, пък и играчките са качествени. Освен това хвалбите са повече от оплакванията, доколкото съм чувала. Simple Smile


e tova ako ne e tazi upravitelka
Защо бе, гостенино не приемаш, че някой може да има и положително мнение! Аман от мрънкачи! Доколкото разбрах, са и върнали парите на жената, въпреки, че не е предоставила касов бон (както е по закон), т.е. имали са право да откажат.
Аз също съм доволна от магазините (и не съм въпросната управителка)

# 12
  • Мнения: 252
а бе имах и касова белевжка оба4е въпросната госпожа се даржа гано неиска6е да ми вра6та парите а да си избера друга игра4ка newsm78 а аз неисках за6то то си патя за 2 ри път

# 13
  • Мнения: 2 784
И аз не съм доволна от магазините "Вега", но по друга причина. Във Варна колкото пъти отида да пазаря все се ядосвам. Седят се бутат на касите и чукат лафче или ходят по петите ти, сякаш имаш намерение да окрадеш магазина. Като попиташ за нещо все не знаят дали има или ти предлагат нещо коренно различно. Неучтиви и груби са. Калина беше още в количка като ходих последния път. Магазина направен без рампа с 2 стъпала. За да свалиш количката трябва да отвориш вратата, а тя със стегната пружина и се затваря сама. Пуфтях, потих се, а вътре продавачките наредени на касите и гледат сеир. С 300 зора вкарах количката и им викам:"Благодаря ви за помощта!", а едната ми измляска насреща: "Че то магазина да не е направен да се влиза с колички.". Та нали е детски магазин.  Повече от там не пазаря, магазини има достатъчно. Naughty

# 14
  • Мнения: 4 668
Вярно е , че са много некачествени играчките , всичките са някакви китайски боклуци , които се чупят веднага , а и повечето са с разни опасни малки частици  Confused
Другото , което много ме дразни е , че продавачките като се залепят за теб и не те оставят на мира , а аз обичам да си избирам на спокойствие  Crossing Arms
Като цяло мисля да не ходя вече там !

Общи условия

Активация на акаунт