Калъфи от плат за холна гарнитура?

  • 5 212
  • 6
  •   1
Отговори
Къде мога да открия  калъфи от плат за холна гарнитура , че  е тотално съсипана от малкия . До сега никъде по магазините не съ попадала на такива . Ще ви бъда много благодарна ако ми дадете някакви координати на такъв магазин!

# 1
  • Мнения: 4 473
Миналата зима си купих такива от пазара "Илиенци" от магазин за дамаски и такива калъфи. Направиха ми ги по поръчка, т.к. моята гарнитура не е стандартна, а 3-ка диван, 2-ка диван, 1 фотьойл и 2 доста големи табуретки. Цената беше около 170-180 лв. Няма много голям избор на десени обаче. Да видим само как ще ти обясня точното местонахождение на магазина, в случай че си заинтересована.

# 2
Благодаря ти мила , определено съм заинтересована . Предполагаам ,че с питане ще открия магазина , но все пак това някъде на сергия ли е или в новите комплекси , които направиха? И последен въпрос - в какъв срок ти изпълниха поръчката ?

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Мога да ти предложа и друг вариант,който аз направих.Ще потърся координати на магазина за платове-италиански.Платовете са като дамаска,но разтегливи и една дори и непрофесионална шивачка ще ти ушие калъфи за гарнитурата.А и стават по-добре,защото се разтягат според формата и са добре изпънати.Преди само мечтаех за такива-имаше реклама в списанието  Брава Каса.Знам,че в София също имат магазин,но ще намеря визитката и пак ще се включа.А и няма да ти излезе толкова скъпо-при мен плата е 40 лева и ушиването за 30,а ако имаш приятелка,която да ти ги ушие-още по-добре.
Според мен е по-добре като поотрасне детенце да дадеш пари за претапициране,защото калъфа,колкото и да е красив не стои така добре.
Отивам да търся...

# 4
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
За София-Бул.Княз Дондуков 38
Склад ул.Д.Петков бл.72 вх.Г Има и телефони
Имат магазини в Сливен,Пловдив,Ловеч и София.
Платове от Италия и Гърция-това са платове  на парчета,които ти излизат много изгодно и са качествени.Който умее да шие ще са му от полза,защото пулари,памучни платове за блузки,дънков и кадижфен плат са много

# 5
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Има и едно магазинче на Екзарх Йосиф почти до женския пазар .Там има и готови калъфи , а също така шият и по размери на клиентите.

# 6
  • Мнения: 4 473
Благодаря ти мила , определено съм заинтересована . Предполагаам ,че с питане ще открия магазина , но все пак това някъде на сергия ли е или в новите комплекси , които направиха? И последен въпрос - в какъв срок ти изпълниха поръчката ?

Магазин е, но не в в големите комплекси. Като влезеш от централният вход, тръгваш в най-лявата лента. На нея редица преобладават магазини за обувки. Малко преди краят на редицата е въпросният магазин. Пред него имаше миниатюрен фотьойл облечен с въпросните калъфи като мостра. Дано ме разбра.
Изпълнението на поръчката беше в срок от 1 седмица.

Общи условия

Активация на акаунт