Комплект гримове от ТСМ?

  • 1 122
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
Мами, виждали ли сте комплект гримове в ТСМ? Съдържа няколко ружа, червила, сенки, спирали. Видях ги, но се колебая за качеството им - на кутията пише, че са произведени в Китай, но са с марката на ТСМ. Имате ли впечатление от тях?

# 1
  • Мнения: 5 317
Аз нямам представа,но скоро май имаше тема за тях.Потърси я.

# 2
  • Мнения: 5 622
Скоро имаше тема, да, но не помня какво беше заглавието  newsm78

Иначе и аз съм ги виждала, но нямам идея дали са качествени. Бих заложила, че са, понеже са ТСМ-ски все пак.

Ако се гримирах, бих си купила. Но ме плаши цената. Аз ги видях за около 90 лв  ooooh!

# 3
  • around the world
  • Мнения: 651
Скоро имаше тема, да, но не помня какво беше заглавието  newsm78

Иначе и аз съм ги виждала, но нямам идея дали са качествени. Бих заложила, че са, понеже са ТСМ-ски все пак.

Ако се гримирах, бих си купила. Но ме плаши цената. Аз ги видях за около 90 лв  ooooh!
И аз съм ги виждала,но за съжаление не използвам много такива неща Embarassed.
Това за 90лв. не беше ли професионалния комплект,защото аз съм виждала и едни по мънички за по 20-30лв. Най-малкото им погледни срока на годност, да не са били застояли някъде от преди 100 години. Rolling Eyes

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Имам малък комплект - руж в четка със 'складово отделение', сенки и гланцх2 цвята - пролетни цветове. Струваше 10 лв. Не е кой знае какво - средна ръка. Но не съм и недоволна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 539
Все пак трябва някъде да пише кой е производител на тези гримове. Вие как мислите, че една и съща фирма ще произвежда и домакинска техника, и дрехи, и бебешки колички, и козметика?!
Просто се договарят с някой производител да произвежда стоки за тях под тяхната марка ТСМ. Така например нашата кошарка е ТСМ, обаче е произведена от Хаук, количката също.
Същото прави и Метро със своята марка АРО.
Но ако никаде не е упоменато кой аджеба е произвел тези гримове, никога не бих ги купила. Кой знае какво има в тях?!
Да не гвоворим, че стоките които се внасят на ТСМ често пъти са престояли или върнати от недоволни клиенти

# 6
  • Мнения: 1 002
 купувала съм детски гримчета от ТСМ - няма такъв боклук

# 7
  • Мнения: 376
Като производител беше посочена само страна - Китай. Носеха марката ТСМ. Цената първо беше 12лв., а след няколко дни ги видях за 9,10лв. Като се има предвид, че комплекта съдържа доста неща, само за 9,10лв. незнам наистина от какво ще са произведени, като най-евтиния руж или сенки са около 2лв. Срока беше до 2007г./ако не е поправен.../

Общи условия

Активация на акаунт