Проблем с връзка комп- фотоапарат

  • 501
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
Фотоапаратът е Sony DSC- T7. След преинсталация на Уиндоуса не разпознава устройството. С Win XP Pro съм и би трябвало да го разпознава автоматично. Сложих и драйвера за всеки случай, но пак не става. Иначе като свържа фотоапарата към компа на дисплея му се появява USB mode normal, както си му е реда, но от страна на компа- никаква реакция. Преди преинсталацията нямах никакъв проблем с връзката, нито ми се е налагало да слагам драйвер. Някои има ли идея какво трябва да направя? И упътването не мога да го намеря. Confused

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 10:19 от Lady Marmalade

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 704
ако имаш друг USB портал на компа,пробвай и там.
това се сещам за момента

# 2
  • Мнения: 7 186
Пробвах, ама не става. Между другото и портовете са ми нови, дали е възможно да не бачкат?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 610
Пробвах, ама не става. Между другото и портовете са ми нови, дали е възможно да не бачкат?

пъхай и вади от портовете, включвай и изключвай апарата
и на мен ми се е случвало, накрая става

а какво имаш предвид под нови - не си ги ползвала преди преинсталацията ли?

# 4
  • Мнения: 1 216
Това е доста често срещан проблем при преинсталация.
Опитай да преинсталиrаш USB drivers.
Може да ти иска и инсталационния диск на операционната система по време на процеса.
Control Panel - System- Device Manager
виж как са там нещата - има ли някъде забележки по USB controllers?

# 5
  • Мнения: 7 186
Това е доста често срещан проблем при преинсталация.
Опитай да преинсталиrаш USB drivers.
Може да ти иска и инсталационния диск на операционната система по време на процеса.
Control Panel - System- Device Manager
виж как са там нещата - има ли някъде забележки по USB controllers?

Май май си права. В Device Manager не виждам никъде USB, това означава ли, че USB драйверите не са инсталирани?

GreenApple, това с пъхането и махането, включването и изключването го пробвах 100 пъти, ама не става. А под нови исках да кажа, че по хардуера също са ми сменяни някои неща, включително и портовете, та сега им правя сефтето.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 610
да точно за това питах
според мен има два варианта - или са забравили да ти ги включат, случват се такива неща
или както се съветват по-горе
или може да не са активни от биоса
абе я викни по-добре някой да погледне

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Дребния от време на време лапа кабела и се получава нещо подобно.Погледни го хубаво и го изчисти ако се налага

Общи условия

Активация на акаунт