опссс, ало , Клюкарникът ми...

  • 1 992
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 843
     встъпитлено слово..  Благодаря ви че го прочетохте.  Темата  не е за тук!!! Благодаря ви!!

Аз съм приятелката на Мамата, която  в момента няма и нет. Моля ви!! От мое име.
   Тя ще е самотна майка на 39 години.   Не само няма никого до себе си, но и гледа  възрастния си баща./ който е с диабет, но се надяваме да и дава едно рамо , поне с покупките/
      Историята е следната..: Приятелката ми е в нужда и и трябва  детско легло. Става въпрос за какво да е.  Само да не трябва да се плаща.  Казвам защо. Не останаха средства. Двете с нея измихме и пренаредихме кухнята и детската. Тя плати за  преработка на дограмите си.. за да не духа.  Уплътнихме и вратите. Старичко / ще го стегнеми още /   Уплътнихме вратите. Сложихме уплътнения навсякъде-.   Поне да топличкото. Моите подаръци за нея ще са в памперлсих и мляко.  Аз зная какво е.    Тя не знае..  и е много уплашена. Ако има някой, на когото му е излишно креватче...
Бебче ще се роди към Коледа, но понеже  е секцио..: около 15 декември.
       Моля, ако има някой  легълце, което не позва...и иска да го дари на Еми.... благодаря.
Живеем в Пловдив.  В рамките на града поемам разходите за легълцето.    пък и в областта.
    Трябва     нииии!!!  Моля!!!!
Благодаря Ви предварително!
 
 
 
_____________________________________ 

        Идея си нямате  колко ми е болно:!!!   Няколко мами тук ме заразиха с идеята да опитам  да пусна тази обява. Човекът е истински-   Не само...   Страшно е на зор!!  страшно..... Почти за всичко. Благодарение на този сайт аз съм до нея.  Поне със съвети.   И с пари... , памперси... доколкото мога.  И с каквото мога!

 

# 1
  • Мнения: 9 990
Оххххх, креватче нямам свободно, дано се намери...а дрешки приемате предполагам...какво ще е бебето-знае ли се?

# 2
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Легълце нямям но пък бебешки дрешки за новородено имам в излишък и са доста запазени те на тази възръст не могат да се износят кой знае колко иамм и 2 шишета на авент които моето човече не хареса и са нови така че ако искаш остави ми координати на лични и ще ви ги пратя с удоволствие.Може да уредя и бебешко одеалце в момента за друго не се сещам........

# 3
  • Мнения: 69
Започнах да търся креватче , обещаха ми едно , но ще ми дадат отговор в неделя. Моето от каката го подарих , а сега това го ползвам, но мисля , че ще намеря... А дрешки иска ли , имам доста за новородено - почти не са обличани .

# 4
  • Мнения: 843
БЛАГОДАРЯ!!!   Девойки!!и момичета.!
  живи и здрави да сте ми:-)) Hug
    Ако е за мен това легълце....  Ще си го скова с пирон в зъбите..../ дето се вика/  , ама е за приятел., който наистина НЯМА!   Благодаря ви!!!

# 5
  • Мнения: 9 990
Найка, казвай какво ще е бебето-дрешки да събираме за всякаква възраст, не само бебешки.Тази жена ще има нужда от глътка въздух от време на време, не само еднократно в началото...
И друго-да си каже веднага какво няма-само креватче ли се търси?

# 6
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Сетих се имам и ново коритце което също не сме ползвали имама и шапка и шалче нови за новородено и ръкавички и торба за спане мога да дам само кажи дали ще са ви необходими.

# 7
  • Мнения: 4 195
Найка Движение на българските майки има в наличност чудесна ко0личка, наемам се да я пратя по рейс до Пловдив за моя сметка,само ми трябват твои координати - име и телефон, на лични. Дрешки и играчки също можем периодично да и пращаме а когато имаме възможност и памперси.
Моля те, пиши ми на лични Peace

# 8
  • Мнения: 843
Дрешки и   всичко, което  се нуждае...  най - вече памперси и мляко.  / Кадвам АМ, защото много е вероятно да не може да кърми/ Памперси и млякото от мен, поне поъвите 2 месеца. /  обещах,  яа ако някой помогне -   хвала.!   
 Човекът е наистина зле  и наистина  ще  помагаме приятелиТЕ. Благодаря за адресите ви  за дрешки.!!
           Ако и когато се наложи  ще се обадя. Ако не е за Еми,  събирам  за деца в неравностойно положение./ Имам вече около  4 денка.  Около ,16 торби, мои и на Даруся, НАЙ ВЕЧЕ!!  Дари донесе в къщата ми най- много торби за дечицата от домовете!!!
/
     В момента Еми не се нуждае от дрешки... / нямамме толкома мънички" / подозирам , че няма на идея какви и колко, но ще и помогнем/ сега се учим заедно.
Те, моите все  са розови, а Еми чака момче.

# 9
  • Мнения: 843
Найка Движение на българските майки има в наличност чудесна ко0личка, наемам се да я пратя по рейс до Пловдив за моя сметка,само ми трябват твои координати - име и телефон, на лични. Дрешки и играчки също можем периодично да и пращаме а когато имаме възможност и памперси.
Моля те, пиши ми на лични Peace
Благодаряяяяяяяяяяяяя!

# 10
  • Мнения: 843
Верно е късно...  ама да опитам...
  Знае ли човек, чие креватче ще се окаже свободно?
 да питам само..

  Утре ---- пааак:0)) Hug/ ужасно ме е срам... но наистина   трябва креватче на Еми, тя е добра , но е на  39, толкова се страхува...боже мили. Уплашена е като малко дете. На всичкото отгоре...  няма и средства, Каквото  можем - правим приятелите.....  детенце няма да остане без дрешки.../Поне първата година!/

# 11
  • Мнения: 2 584
Найка защо не си преместиш темата  тук http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0
има майки от движението в Пловдив и съм сигурна че ще ти помогнат, а и не само те

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 09:01 от rut

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма нужда Криси да праща от София количка. Аз ще докарам количка до Пловдив. В сиво и жълто е, смятам, че става за момче Peace
И шезлонг мога да дам на чакания господин. И, ако Найка ми пише на ЛС, ще измисля още нещо...

# 13
  • Мнения: 431
Повдигам темата нагоре.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 371
Аз ще дам креватче, само че съм във Варна...
Креватчето е ново Чиполино, сгъваемо.
Кажете как да го дам докато съм в БГ.
Мога да дам и уред за претопляне на ботилки "Гербер", трябва да се вземе само адаптер за ток.
Ако ви върша работа, свиркайте  Peace

Общи условия

Активация на акаунт