Псува на английски

  • 1 041
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
Стефчо е на 2г. и 7м. и вчера ми каза "Fuck you".
Сигурна съм, че не знае значението на фразата, но съм шокирана. От къде ли го е научил? newsm78 От телевизията, от детската... няма значение. Въпросът е как да реагирам в подобни ситуации, за да не продължи. Засега се правя, че не го чувам. Вие как постъпихте?

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моят обиждаше главната сестра на детската и и викаше глупак. Тя само му се караше и той пак глупак. В един момент мина на глупак на английски и тя понеже не знаеше какво значи и нищо не му казваше и той бързо спря.

# 2
  • Мнения: 1 883
Аз също като теб се правя на глуха - също като децата когато не им изнася нещо Laughing

# 3
  • Мнения: 397
Прави се, че не го чуваш. Ще я казва, казва и като види, че не му обръщаш внимание - ще спре, ако му правиш забележка може нарочно да продължи да я повтаря!

# 4
  • Мнения: 809
Аз мълча, но се опасявам, че той я произнася, без да знае какво казва, просто го е чул и го повтаря. Така например повтаря Брускети Марети, като чуе рекламата. Без да разбира какво казва. Не го смята нито за лошо, нито за добро, просто повтаря. Няма да обръщам внимание, дано бързо забрави таза фраза.

# 5
  • Мнения: 143
Сладур:)))
кажи му ,че е лоша ама принципно се прави на глуха- ще забрави

Общи условия

Активация на акаунт