Сивкаво-белезникаво ако след разтройство при дете на 1г3м

  • 1 058
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 116
Помагайте хора  Rolling Eyes

Моята щерка от 3-4 дни е така, един ден разтройство (разбирам 3-4 пъти на денонощие - жълто и кашкаво ако), един ден без и тъй. Вчера беше пак с разтройство и вечерта дадох едно прахче ентерол. Сутринта беше акала твърдо, обаче цвета на акото беше сивкаво-белезникав. На обяд пак същата работа.

По принцип аз знам че такъв тип ако се получава при жълтеница или хепатит и съм леко притеснена защото малката последните 2 седмици на 3 пъти изравя кучешки л***на в пясъчника или пътеките в парка  Sick Говорих с педиатърката, тя ми обясни да не мисля веднага за глупости, а че такова нещо се получавало при нормализиране функцията на червата  newsm78

За разстройството предполагам че е от зъбите, растат и кътници в момента, още не са избили и през нощта се реве  ooooh!

Споделете моля ви, случвало ли се е на някой такова нещо  Thinking

# 1
  • Мнения: 3 447
Ами да ти кажа, ние изкарахме летния вирус семейно, и при тримата цвета на... хмм... акото беше белезникаво-жълтеникав. Потъмня си след 3-4 дни, когато се нормализира изхождането. Може би разстройството не е от зъби, а вирусно?

# 2
  • Мнения: 3 116
Ами то ако е вирусно няма да се редува един ден без и един ден със (това без да се намесвам с прахчета)  newsm78 Освен това няма температура, весела е, храни се  Thinking Прахче вчера дадох не защото е толкоз зле работата а защото дупето и беше заприличало на дупе на маймунка, явно има нещо агресивно в самото ако  Thinking

А проблема е че акото сивее, то ако е жълто няма проблем  newsm78

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А какво е яла и взима ли витамини съдържащи желязо.
Защото аз така си бях изкарала акъла докато бях бременна /цвета беше сив ама потъмно сив/ и се оказа, че витамините ми съдържат повече желязо.

# 4
  • Мнения: 1 983
не се притеснявай, Вики доста често ми ака почти бяло, което е много показателно за хепатита, ако толкова се притесняваш просто погледни другия път памперса, или по-точно цвета на урината
според мен е вирусно
Ами то ако е вирусно няма да се редува един ден без и един ден със (това без да се намесвам с прахчета)  newsm78 Освен това няма температура, весела е, храни се  Thinking Прахче вчера дадох не защото е толкоз зле работата а защото дупето и беше заприличало на дупе на маймунка, явно има нещо агресивно в самото ако  Thinking

А проблема е че акото сивее, то ако е жълто няма проблем  newsm78
ние бяхме 1 месец така, 1 ден има разстройство и повръщане, 3 дена няма, на четвъртия пак така, докато накрая не започнахме лечение със силни лекарства и всичко мина за 2 дни точно Peace

# 5
  • Мнения: 3 447
ако толкова се притесняваш просто погледни другия път памперса, или по-точно цвета на урината
Да, аз също знам, че при хепатит урината става тъмна, като бира.

Общи условия

Активация на акаунт