За удължената коса

  • 733
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Към всички с удължени косици Laughing-кажете бе хора как я поддържате тази коса #Crazy
Освен маските които и правя на всяко миене и кристалите за лесно разресване, някой ще ми препоръча ли още нещо за блясък и лесно сресване 4470

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Какви са ти удълженията? В смисъл от естествен косъм ли?

# 2
  • Мнения: 209
аз лично ти препоръчвам да си купиш балсама без отмиване на Gliss Kur,косата става лесна за разресване,мека и бляскава Simple Smile Laughing

# 3
  • Мнения: 2 498
За блясък си има специален спрей  Peace

Мисля, че темата ти не е за тук-в красива мама ще получиш повече съвети....

# 4
  • Мнения: 9 894
У, У, Удължена.

# 5
  • Мнения: 1 186

Какви са ти удълженията? В смисъл от естествен косъм ли?
Да  от естествен са- ама пак не може да се реши толково лесно защото не се храни от корен и е все едно....а бе гадно си е това заплитане #Crazy

# 6
  • Мнения: 172
Аз като имах такава  коса в салона ми продадоха и един препарат с който се обливаше накрая косата, с цел чешмяната вода да не остава по косата заради варовика и тем подобни , един вид да не хваща котлен камък Embarassed. Добре се отразяваше, защото понякога като забравех да сложа и си имаше разлика.

# 7
  • Мнения: 209

Какви са ти удълженията? В смисъл от естествен косъм ли?
Да  от естествен са- ама пак не може да се реши толково лесно защото не се храни от корен и е все едно....а бе гадно си е това заплитане #Crazy


Да,определено е кофти заплитането,аз вече трети месец съм с прикачени кичури и знам отлично за какво говориш...добре,че не си удължих цялата коса,защото имах и такова намерение...но макар и с кичурите косата ми се заплита ужасно,а и отделно аз я топирам за повече обем,но взе да ми писва,а и не мога хубаво да си изправя косата в корените с преса ,за да не се разтопят капсулките... Confusedабе ужас направо,решила съм другата седмица да ги махна Laughing

# 8
  • Мнения: 1 186
А мен питатели ме като си сложих 100 кичура-направо е голямо заплитане #Crazy задължително слагам маска като я мия и балсам а като се реша става само с течни кристали иначе smile3511  Поздрави  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 813
А мен питатели ме като си сложих 100 кичура-направо е голямо заплитане #Crazy задължително слагам маска като я мия и балсам а като се реша става само с течни кристали иначе smile3511  Поздрави  bouquet
Ми аз бях с 150 кичура и трябва да ви кажа,че така и не разбрах какво е това заплитания,при условие,че доста често си я навивах с маша и е носех къдрава.Не съм ползвала нищо специално  newsm78 Просто шампоан и балсам на AVON за обем и блясък.

# 10
  • Мнения: 1 186
А мен питатели ме като си сложих 100 кичура-направо е голямо заплитане #Crazy задължително слагам маска като я мия и балсам а като се реша става само с течни кристали иначе smile3511  Поздрави  bouquet
Ми аз бях с 150 кичура и трябва да ви кажа,че така и не разбрах какво е това заплитания,при условие,че доста често си я навивах с маша и е носех къдрава.Не съм ползвала нищо специално  newsm78 Просто шампоан и балсам на AVON за обем и блясък.
Какви ти бяха кичурите и как са ти сложени Rolling Eyes

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Аз не съм с кичури, а с  3 реда треси. Ползвам продукти за суха и изтощена коса - маска Керастаз с перли и калций, спрей за блясък и лесно разресване Шварцкопф (без отмиване), кристали.
Косата е мека и гъвкава като естествената ми.

# 12
  • Мнения: 1 186
Аз не съм с кичури, а с  3 реда треси. Ползвам продукти за суха и изтощена коса - маска Керастаз с перли и калций, спрей за блясък и лесно разресване Шварцкопф (без отмиване), кристали.
Косата е мека и гъвкава като естествената ми.
ще взема да пробвам и аз тези продукти че иначе  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт