бебето ми кашля всяка сутрин

  • 2 194
  • 6
  •   1
Отговори
бебето ми е на 7 месеца,от месец и нещо всяка сутин има суха кашлица,не6то като все едно да вадиш хра4ки.пробвах с хомеопати4ни,не помогнаха,давам му и капки за алергия,но пак няма резултат.слу4вало ли се е и на вашето дете и какво направихте?

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 12:23 от Reza

# 1
  • Мнения: 455
Да, случвало се е, но само когато има хрема и секретите се стичат в гърлото. Хремата беше предизвикана от зъбче- така ми каза лекарят. В този случай нищо не направих, така ме посъветва педиатъра и само пръсках стеримар в нослето.
Най-добре е да го види лекар.

# 2
  • Мнения: 1 428
овлажнен ли е достатъчно въздуха в стаята?

# 3
  • Мнения: 2 849
И ние сме така ,всяка сутрин от два месеца вече .Правихме изследвания ,снимки и нищо ,кашля си .Пием и сиропи и хомеопатични и какво ли не -,пихме и капки за алергия . Thinking

# 4
  • Мнения: 167
овлажнен ли е достатъчно въздуха в стаята?
Ako ot zdravna gledna to4ka beb4o e dobre nai-veroqtno tova e pri4inata.Na malkite 4ove4eta i nai-malkite pra6inki im pre4at.Provetrqvai po-4esto dori i no6tem za malko ako stava6 i ovlajnqvai vuzduha v staqta.Dano naistina tova da e problemut i beb4o skoro da se opravi  bouquet

# 5
  • Мнения: 5 228
След като кашля само сутрин, най-вероятно става въпрос за твърде сух въздух в стаята. Пробвай да го овлажняваш по някакъв начин -  има специални овлажнители за въздух, а през отоплителния сезон можеш да слагаш съд с вода върху парното.

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 901
И моята Радослава от едно известно време кашля само сутрин, кашлицата е все едно отделя храчки, не знам на какво се дължи, няма хрема  -нищо.

За сухия въздух, че ние все на отворен прозорец спим/  сега  само открехнат/, то се изсипаха едни дъждове- какъв сух въздух, разбирам да е зима и от отоплението, но сега не ми се вярва да е от това. По вероятно ми се струва да има някоя задна хрема и от нея да се стича секрет.

Аз си взех един инхалатор и с физиологичен разтвор  правя инхалациите, това много и помага когато е хремава, сега се надявам  по този начин да спре и кашлицата.

Общи условия

Активация на акаунт