Не знам що за здравословен проблем, но ме мъчи...

  • 4 116
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
От около месец ми расте рог на крака - отстрани на стъпалото точно до ставата на палеца. Сигурно сте виждали разни баби как са им увеличени кокалчетата остстарни на големите пръсти на краката.
Не нося неудобни или тесни обувки, а само маратонки  Thinking

# 1
  • Мнения: 730
Отиваш на ортопед,или хирург и проблема се решава.Вероятно е заболяване на ставата.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Нарича се Халукс-Валгус и два са начините за лечение:
1. Прависе специална шина
2. Операция
При всички случаи консултация, но с добър ортопед - най добре в клиниката в Горна Баня и той ще прецени.
Айде успех, пиши какво е станало

# 3
  • Мнения: 18 542
Благодаря!  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 3 878
нееееееее, не в клиниката на Горна Баня Peace
там си изпатих много неприятно, а и са ебаси кожудерите Close
препоръчвам д-р Хубенов, всеки вторник преглежда в кв. Драгалевци, ул. Папрат 7, без час е - там е от 14 до 18.30 часа, 20 лв.
през останалите дни сурин е в Дианабад, там можеш да отидеш с направление, но доста се чака Sad

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако ти расте кокИл е много неприятно, Чета... Имате ли тази деформация (костна) в родата? Ако е да, просто няка какво да се чудиш, че дори носейки само маратонки, пак ти се деформира стъпалото.

Операцията е едното решение, но все таки - получава се резидив. Демек нищо не ти е сигурно с нея. От друга страна трябва да предприемеш нещо, защото при тази деформация палеца се "качва" в/у останалите пръсти и започват и други изменения в ходилото. Уф - много кофти  ooooh!
Майка ми, леля ми и братовчедката го имат тоз кокИл... така се моля  Praynig, да ни се размине на нас с брат ми  Praynig, че аз и без това си имам вече паднал свод. Повече "екстри" не желая...  Naughty Обувки почти не мога да си намеря... ooooh!

Пиши къде беше на преглед и какво те посъветваха докторята!

# 6
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
нееееееее, не в клиниката на Горна Баня Peace
там си изпатих много неприятно, а и са ебаси кожудерите Close
препоръчвам д-р Хубенов, всеки вторник преглежда в кв. Драгалевци, ул. Папрат 7, без час е - там е от 14 до 18.30 часа, 20 лв.
през останалите дни сурин е в Дианабад, там можеш да отидеш с направление, но доста се чака Sad

Ха, точно пък школата в Дианабад съм виждала какви поразии е направила.
Освен това в Горна Баня има три клиники /НИОТ, Бул-про, Ортомед/. Ти от всичките ли не си доволна?
Явно всеки си гледа от собствената камбанария.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 878
Цитат
Ха, точно пък школата в Дианабад съм виждала какви поразии е направила.
Освен това в Горна Баня има три клиники /НИОТ, Бул-про, Ортомед/. Ти от всичките ли не си доволна?
Явно всеки си гледа от собствената камбанария.

хаха, слава богу, не се наложи да обикалям и трите клиники Party
просто отидох при препоръчано име  \д-р Хубенов, Дианабад\ и забравих за тея некадърници...в Ортомед мисля, че беше..там дето водим бебетата си

Общи условия

Активация на акаунт