За кърменето и цикъла

  • 850
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Здравейте мами!Искам да ви питам(тези които кърмят до по-късно)Кога ви дойде цикъла?Знам,4е може и да не дойде по време на кърмене,но понякога идва.Кога горе-долу?Постоянно съм в стрес и само тър4а са тестове за бременност! #Splat

# 1
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз кърмих докато бебка навърши 10м. и 10 дни. Цикъла ми дойде на 8мия месец. Ама и аз що тестове бях направила дотогава! Wink
Успех! Close-mas:

# 2
  • Мнения: 5 255
Мисля, че е строго индивидуално.

# 3
  • Мнения: 2 609
Аз родих август,дойде ми месец и малко след това  Confused Също кърмя

# 4
  • София
  • Мнения: 512
И аз мисля че си е индивидуално . Аз моите ги кърмих докато навършиха годинка , а цикълът ми дойде на 9-я месец след раждането.

# 5
  • Мнения: 1 586
Кърмя вече година  и две седмици и още не се е мярнал цикълът ми. И хич не ми липсва Simple Smile

Няма начин да се определи кога "горе-долу" ще се възобнови. Ориентировъчно се смята, че това става при поява на по-големи паузи между кърменията (повече от 4 часа).

Ти какво, да не би да ти липсва?Wink

# 6
  • Мнения: 3 926
Предполагам, че по-скоро се притесняваш за евентуална овулация и бременност? Прочети в портала Зачатие за цервикалното течение, свали си женския календар WomanDesktop и си отбелязвай всичко там. Мисля, че по този начин ще поограничиш притесненията Wink  Понеже не можеш да го ползваш повече от 15 дни без да го платиш (става въпрос за календара) пиши ми на лични, за да ти пратя кракче за програмата, но след Нова година, че утре заминаваме с мъжа ми Grinning

# 7
  • Мнения: 7 106
И моят не се е мяркал още  Rolling Eyes , аз също имах едно-две притърчавания до аптеката.А бе, супер си е да не мислиш за превръзки, ама така пък си мислиш дали не си направил ново бебе Grinning .

# 8
  • Мнения: 6 243
Понеже и аз съм в групата на безкрижните кърмачки, тези дни стана дума за моя цикъл с лелята, която гледа малката. Тя е пенсионерка - акушерка и ми каза, че според нея трябвало да ходя на гинеколог през месец, за да може да "хвана навреме" нова бременност.  Grinning Аз й викам - и какво като я хвана, ако стане нещо - ще се ражда. Абе уж чакам, ама се и надявам да не дойде скоро, че е такъв рахат в това положение... Андреа$ много ме обнадежди - ако е речено до годината да изкарам, кеф!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 10 291
И аз още си нямам цикъл. Ходих преди месец на гинеколог, той ме успокои че всичко е наред. Подчерта, че презервативите са задължителни, ако не искаме да си направим второ бебче  Wink

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз още кърмя (е, вече само 1 път), но цикъла ми дойде когато беба навърши 5 мес. Може би защото започнах захранването по стандартната за Б-я  сис-ма.

# 11
  • Мнения: 2 000
Аз все още кърмя и нямам цикъл. То няма лошо, само дето може да забременееш и да не разбереш. Аз все се чудя дали не съм пак бременна, ама до сега правих 3 теста през месеците, като последният беше преди 2 месеца, и реших повече да не хвърлям пари на вятъра. Обаче другият месец ще взема да отида на гинеколог, да видя какво ще каже.

Общи условия

Активация на акаунт