А цените на жилищата след 01.01.2007 год?

  • 616
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Имаме апартамент, който сме обявили за продажба. Дали ще увеличат цените на имотите, ако влезем в ЕС през 2007 год.? Да продаваме сега или да изчакаме дотогава?

# 1
  • в къщи
  • Мнения: 467
от мой познат,който живее от години в Унгария знам,че преди тяхното влизане в ЕС цените първо са скочили,а след приеманета им са се намалили(не много,но паднали) и задържали задълго. PeaceПо мое мнение софииските момичета могат да помогнат,те знаят всичко,там най-напред се чува какво ще става.

# 2
  • Мнения: 766
Според последните мнения на експерти, които съм чела, просто пазара на имотите ще се нормализира. Ще има повишаване в определени райони и определен тип жилища, но ще има и падане на цените на други.
Всичко зависи от самия имот обявен за продажба - застроена площ, район, саниран или не, ново строителство или старо и т.н. newsm78
 
от мой познат,който живее от години в Унгария знам,че преди тяхното влизане в ЕС цените първо са скочили,а след приеманета им са се намалили(не много,но паднали) и задържали задълго. PeaceПо мое мнение софииските момичета могат да помогнат,те знаят всичко,там най-напред се чува какво ще става.

Това се е случило не само в Унгария, а и в Полша   Wink, разликата е в това че при нас скочиха преди влизането ни в EU

# 3
  • София
  • Мнения: 167
Аз също мисля, че цените са нереално високи спрямо качеството, на което се продават и едва ли след 01.01.2007 ще поскъпнат. Thinking
Панелните жилища съм сигурна, че ще поефтинеят.
Тухлените ако не поефтинеят, то със сигурност няма да се покачи цената им.
Евентуално да поскъпнат жилищата със супер луксозно и много високо качество изпълнение, в супер район. newsm78

# 4
  • Мнения: 928
Наскоро имаше такава тема в клюкарника http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124217.0
Ще се радвам на още мнения по темата, защото ние пък другата седмица или най-много до 2 седмици ще купуваме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт