Още малко пояснителни правила за този форум!!!!

  • 5 323
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
1. Забранява се изказването на лично мнение, ако то накърнява по някакъв начин България. Всички негативни ФАКТИ за България моля да се спестяват или ако се излагат да става по завоалиран начин, смегчени така, че от грозни да изглеждат хубавички, лицеприятни и похвални за родината.

2. Циничизми и каруцарски език да не се използва. Тук се разчита на личната преценка на пишещия - ако извади късмет преценката му да съвпадне с модераторската и езикът му да се одобри постинга му няма да бъде изтрит.

3. Призовават се всички, които не са научили значението на думичките ДЕМОКРАЦИЯ и СВОБОДА НА СЛОВОТО да атакуват при първа възможност мнението, което не съвпада с тяхното. И всички други овце от стадото, които обичат да нападат ближния да заблеят в хор с него. Бележки с оплаквания, че не харесвате мнението на някой форумец  лично до модераторите също са добре дошли. Това е правилният път към отсяването на различните и формирането на чиста българо-циганска (опс, дали сбърках и трябваше да кажа ромска) нация без черни овце.

Напред българино. Бееееее

# 1
  • Мнения: 6 167
....................

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 18:08 от Lennie

# 2
  • Мнения: 2 292
да ... zа България никаква критика, циганите да не се споменават в негативна светлина и да се описват само прекрасни истории свърzани с тях , като всички останали истории zавършват с АХ, ГОРКИТЕ . Но zа сметка на това българските пенсионери могат да се плюят до дупка и да се наричат как ли не ... това не подклажда към нищо zвучащо модно (като расова непоносимост и подобни).

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Боже,колко мъка има по тоя свят,Божееее  Shocked

Лени,заЩо въобЩе се хабиШ да и отговаряШ  ooooh! МИсля,4е за такъв вид теми най_доброто е ИГНОР  Peace
Ти си ме изпреварила и си го казала много добре: СВОБОДА не е равно на СЛОБОДИЯ

НикиФин,не забравяй,4е и ти си 4аст от това "стадо",за което пиШеШ по_горе.Язък,4е живееШ "в 4ужбина",не ти е подействало особено "култивираЩо".Оставам с впе4атлението,4е ти липсват и първите 7 години  Naughty Crossing Arms

Хай,със здраве  Crossing Arms

# 4
Ники, постинга ти за Студентски град наистина ме разстрои


Наистина ли те разстрои? newsm25 Айде да си спестим излишните и лъжливи ласкателства bowuu


Мисля, че в нещата, които казваш има страшно много истина. Peace


...и клишетата също Naughty



имаш свободата да избереш дали да присъстваш тук или да останеш само
дир-ска звезда. едно кликване и избора ти е напревен.


В ролята на какъв точно разпоредител се явяваш? smile3502 или по скоро си   ruporuu  Laughing И както каза Ники-напрееед,българино( Animal Cow)!
 

# 5
  • Мнения: 2 757
Аз прочетох Дир.бг и печалната ти известност там и да ти кажа...  Sick
Не знам защо си решила и тук да се пениш с тоя войнствен стил.

Не разбрах кой е умрял, би ли пояснила? Май не съм аз, току що се ощипах и ме заболя  Wink
Чувах от тук от там, че в този форум влизали уж по-свесни от дираджйите. Не повярвах и излязох права - тук са си същите хора като навсякъде, само дето повече ги цензурират и поради тази причина са се научили да си държат езика зад зъбите. А тези които не са се вижда какво следва.
Благодаря ти за одобрението, на някои мои постове както и за правото, което ми даваш да избера къде да пиша - имах нужда точно от това. Много ми тежаха критиките ти, но определено сега се чувствам по-добре.  Wink

# 6
  • Мнения: 6 167
 Sick

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 15:05 от Lennie

# 7
  • Мнения: 2 757
Боже,колко мъка има по тоя свят,Божееее  Shocked

Лени,заЩо въобЩе се хабиШ да и отговаряШ  ooooh! МИсля,4е за такъв вид теми най_доброто е ИГНОР  Peace
Ти си ме изпреварила и си го казала много добре: СВОБОДА не е равно на СЛОБОДИЯ

НикиФин,не забравяй,4е и ти си 4аст от това "стадо",за което пиШеШ по_горе.Язък,4е живееШ "в 4ужбина",не ти е подействало особено "култивираЩо".Оставам с впе4атлението,4е ти липсват и първите 7 години  Naughty Crossing Arms


Ами - пробах да съм част от стадото дълги години ама не ми се получи - останах си черната овца. Всъщност тук наскоро ме поправиха, че съм била бялата овца, на фона всички останали черни, ама не давам - харесвам си черния цвят понеже съм си мургавка. А и мама викаше, че черната боя била по-скъпа от бялата, като се дразнех, че някои дечица навремето ме питаха дали не съм циганкa. Ми знам ли и аз вече каква съм... квато кажете такава...  Laughing
Следващия път дай пример на другите как да ме игнорират, вместо да побързаш да се изкажеш по тъпите ми теми.
И Давиде, не им се хили в очите. Кажи бееее докато още и теб не са те обявили за едикакъв си.....  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 581
Ами... Как да кажа... Не ме стресира каруцарският език, ако реша - имам доста богат каруцарски речник, мога да го приложа... Но смисълът на казаното няма да стане повече... Затова не го правя.

Живяла съм точно 5 години в Студентски град - който иска, намира начини  Wink  За всичко. Чертежи не съм правила, но за други неща съм учила и успех отличен изкарах. Ако съм "еди-каква си" не ми е виновен студ. град, гаджетата на гаджетата на гаджетата, нито България, нито селяните... Сама съм си виновна, като съм толкова задръстена, че да не намеря начин да си реша проблемите и да си постигна целите...

Никифин, не се забранява личното мнение. Но се забраняват расистки изказвания, лични обиди и подобни - и това не е ограничаване на свободата на словото. Така е по всички цивилизовани държави. Позволявам да ме поправите с бамбита напълно цинично - нема а се стресирам...
Критика и несъгласие може да се изложи и по напълно цивилизован начин - както го правя аз сега  bowuu

# 9
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Не разбрах кой е умрял, би ли пояснила? Май не съм аз, току що се ощипах и ме заболя  Wink
Чувах от тук от там, че в този форум влизали уж по-свесни от дираджйите. Не повярвах и излязох права - тук са си същите хора като навсякъде, само дето повече ги цензурират и поради тази причина са се научили да си държат езика зад зъбите. А тези които не са се вижда какво следва.
Благодаря ти за одобрението, на някои мои постове както и за правото, което ми даваш да избера къде да пиша - имах нужда точно от това. Много ми тежаха критиките ти, но определено сега се чувствам по-добре.  Wink

ми хайде тогава, за да се разли4аваме от "тълпата" да се разпсуваме вси4ки като каруцарки и да се обиждаме на роднини, сигурно Ще стане много колоритно, а?

Не съм предполагала, 4е Ще ми се слу4и да заЩитавам правила...  Shocked като се има предвид колко успявам да "си държа езика зад зъбите" и да използвам еуфемизми... ама то всяко неЩо си има граници.

пс. ЗнаеШ ли, когато постоянно са "другите" проблема, може би е доШъл момента да погледнеШ добре себе си.

За бамбита, съЩо, съгласна съм с теб за някой неЩа, но използвайки езика на простаците и пр., за които говориШ, ти всъЩност ставаШ една от тях.

# 10
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Боже,колко мъка има по тоя свят,Божееее  Shocked

Лени,заЩо въобЩе се хабиШ да и отговаряШ  ooooh! МИсля,4е за такъв вид теми най_доброто е ИГНОР  Peace
Ти си ме изпреварила и си го казала много добре: СВОБОДА не е равно на СЛОБОДИЯ

НикиФин,не забравяй,4е и ти си 4аст от това "стадо",за което пиШеШ по_горе.Язък,4е живееШ "в 4ужбина",не ти е подействало особено "култивираЩо".Оставам с впе4атлението,4е ти липсват и първите 7 години  Naughty Crossing Arms


Ами - пробах да съм част от стадото дълги години ама не ми се получи - останах си черната овца. Всъщност тук наскоро ме поправиха, че съм била бялата овца, на фона всички останали черни, ама не давам - харесвам си черния цвят понеже съм си мургавка. А и мама викаше, че черната боя била по-скъпа от бялата, като се дразнех, че някои дечица навремето ме питаха дали не съм циганкa. Ми знам ли и аз вече каква съм... квато кажете такава...  Laughing
Следващия път дай пример на другите как да ме игнорират, вместо да побързаш да се изкажеш по тъпите ми теми.
И Давиде, не им се хили в очите. Кажи бееее докато още и теб не са те обявили за едикакъв си.....  Crazy

4ерна или бяла,съЩествителното след тях е едно и съЩо. Моля те,не ми бери грижата на мен. Mr. Green
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy  hahaha

# 11
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124



4ерна или бяла,съЩествителното след тях е едно и съЩо. Моля те,не ми бери грижата на мен. Mr. Green
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy  hahaha


въх, нидей тъй, лоШо няма, сетих се за пар4ето  " а аз сам си избрах тази съдба, ве4ната 4ерна овца..."
велико, ама девойките мноого буквално са го приели

# 12
Бимбита, незнам защо говориш по този начин, явно си паднала от небето.
Айде този път да не ти спестявам мнението си , че си уникална простакеса!


E,колкото и да ме обиждаш пак няма да кажа БЕЕЕЕЕЕ  Naughty
Боже,колко мъка има по тоя свят,Божееее  Shocked


Не се просълзявай,моля те! PraynigХем овца,хем сополива-мнооого ще ми дойде!

# 13
  • Мнения: 2 292
Аz пък не раzбирам, zащо и се нахвърлиха всички така. На мен не ми хареса мнението на NikiFin  zа детските градини и режима в тях (хич не съм обърнала внимание на еzика и, да не говрим, че престанах да се впрягам на правописни грешки (свои и чужди  Joy)) и на какво ли не ... та като раzбрах, че не е на моя акъл , просто не и чета постовете, които не ме интересуват ... туй то.
За ценzурата съгласна съм , стига всичко да е под един zнаменател, коментари zа българи, чужденци, цигани, пенсионери, майки, бащи , любовници ... всеки епитет да се ценzурира беz zначение на притежателя му (айде да видим до къде ще се стигне).
Друго тъпо е , че има хора , които чели недочели слагат смисъл в някои иzкаzвания, които четат, какъвто иzобщо не съществува.
И да кажа какво мен ме драzни мног оповече от всякакъв каруцарски еzик ... ами лицемерния. Айде сега да видим, кой ще ми направи кефа да иzтърка няколко поста пълни с иzкаzвания от сорта ... аz милеа zа България и ми е толкова ама толкова криво тууууууууууууууук (в същото време с багер не мож я иzбута от Лондон) . Имаше една потребителка, която плюеше наред всичко в Лондон , като се почне от продавачите, некачествените стоки, акушерката, лекарите, zдравеопаzването ... няколко месеца поъкъсно се прибра в София е да не ви кавам какви иzкаzвания zа София четох и zа zдравеопаzването и zа какво ли не ... нямам думи

# 14
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....

Не се просълзявай,моля те! PraynigХем овца,хем сополива-мнооого ще ми дойде!

Къде пък видя ,4е съм се просълзила,другарке.
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт