не знам какво става

  • 1 673
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 464
Не знам какво и става на принцесата,от известно време не иска да яде,освен когато е сънена!А си личи че е гладна,палеца си смуче,даже цялата ръка си лапа и всичко което е около нея/ лигавник,някоя играчка ,каквото докачи/. Освен това постоянно се плюнчи все едно е пила веро!Ако ви звучи познато ,помагайте!!!

# 1
  • Мнения: 1 180
И ние имаме същия поблем-текат му лиги като за световно. Ядене обаче не се отказва, непрекъснато е гладен и също си смуче целия юмрук. Не знам какво става, даже понякога се задавя със слюнка и се изкашля. Това ме изправя на нокти, защото скоро лежахме в болница с бронхиолит и бяха едни храчки, едно чудо....

# 2
  • Мнения: 1 464
Цитат на: tanya.d
И ние имаме същия поблем-текат му лиги като за световно. Ядене обаче не се отказва, непрекъснато е гладен и също си смуче целия юмрук. Не знам какво става, даже понякога се задавя със слюнка и се изкашля. Това ме изправя на нокти, защото скоро лежахме в болница с бронхиолит и бяха едни храчки, едно чудо....

А с какво се храните,че ние сме на кърма и след като отказа да суче започнах да изцеждам и сега яде от шише ако изобщо яде.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Виждам,че бебетата ни са на едни месеци и явно е от възрастта.задавянето и при нас го има с кашлица.В такива случаи се притеснявам и аз.Но моя е като ламя,храна не отказва.

# 4
  • Мнения: 17 402
НА мен на зъбоникнене ми  прилича, сърбят ги венците.

# 5
  • Мнения: 1 464
Цитат на: beep
НА мен на зъбоникнене ми  прилича, сърбят ги венците.
Абе и на мен на тва ми заприлича ама не е ли рано??? Shocked

# 6
  • Мнения: 17 402
Ама зъбчето може да се появи чак след месец - два. Дотогава - юмрука в устата , лигавене, нервене. Това ви чака, мили мамки, и скоро да се похвалите със зъбки Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 153
И ние сме така-юмруците денонощно са му в устата,дори си е обелил кокалчетата на пръстите, само че си хапава мляко, не отказва! И аз реших, че са зъби, ама толкова рано.....ужас! Той още не може да хваща нищо, та не мога дори гризалка да му дам да дъвче и да си чеше венците:(

# 8
  • Мнения: 218
Az predpolagam 4e sa zap4eta.Ako ne iska da papa s lajica probvay s biberon.Ako ne iska s biberon , moje da i e golqm i probvay s po malak.I nie imahme tozi problem no qdqhme s lajica i tq dokosva6e veneca i q bole6e za tova minah na biberon i po4nahme lakomo da papame.No ligaveneto 6te e mnogo qko da znae6 i moje da pomaga6 kato q 4e6a6 s grizalka mnogo gi uspokoqva i kefi.

Opa sori za lajicata ne bqh pro4ela 4e ste na mlqko.Ina4e probvay s po malaka i kau4ukova biba po meki sa i sa po blizki do zarnoto. Close-mas:

# 9
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
И аз незнам какво става. От няколко дни и ние сме така лапа си юмрука целия, плюн4е се, пла4е. Направо неиздържам ве4е. От няколко дни отказа кърмата яде само адаптирано мляко и днес ходих на лекар да ми даде хап4е за спиране на кърмата тя и така е малко стигаше ми за 2-3 хранения.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 522
При нас нещата са разделени на две едната г-ца не иска да яде и смуче палец (ама целия си го лапа),  а другата яде като за световно, плюнчи се яко и само търси биберон, ако го няма каквото докопа  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 464
Добре де ми какво да правя с кърмата?Пробвах я с адаптирано мляко пак се сърди ама накрая го изпи а кърма не ще да лизне.

# 12
  • Мнения: 3 394
Моето бебе също лапа всичко ,което му попадне /почти на 3 месеца е/, но това е защото почва да изучава кое какво е, а в началото са ръчичките и най-близките неща. Но определено не е гладна Grinning

# 13
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Момичета съвсем нормално е на тази възраст така да се държат. Нарича се кърмаческа стачка и се проявява към третия месец. Повечето бебета минават през нея. Просто трябва търпение и здрави нерви. Слагайте ги по-често на гърдата. Ако не искат да сучат изтисквайте гърдите, да не ви се напрягат. Ще премине този период и ще започнат пак сладко сладко да сучат само не се отказвайте от кърменето и не започвайте дохранване. При нас премина за около 2 седмици и накрая бебка пак си беше наддала около 600гр. въпреки, че сучеше много малко.
Успех! Close-mas:

# 14
  • Мнения: 1 180
Мили мами, като че ли малко ме успокоихте!  И ние сме на кърма, само вечер го дохранвам. Мислех, че е рано за зъбки, но сигурно е така. Пожелавам на всички весело посрещане на Новата година !!!
И нека през 2005 -та да си споделяме само готини неща!

Общи условия

Активация на акаунт