искам съвет

  • 1 814
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
ето какво ме гложди : много обичам съпруга си , вече 7год.сме женени . Появи се  в живота ми един човек / познаваме се от няколко години/ с който някак станахме много близки - споделяме си почти всичко и се утешаваме един друг - и после всичко някак си става по - леко . Той е влюбен в мен и не го крие  но не би направил нещо , което да навреди на семейните ми отношения. Чувствам се гузна , защото имам нужда да разговарям с него всеки ден , да чувам милите му думи , които така ме ласкаят. Опитах да получа това от съпруга си - тази нежност и внимание , но в един момент си дадох сметка , че искам от него много - искам от него да се промени , след като толкова години съм го обичала и приемала такъв какъвто е - разбрах , че е егоистично от моя страна , той просто е друг темперамент , показва обичта си по по - сдържан начин . И се чувствам виновна , защото имам нужда от общуването с другия човек , а за да го получавам трябва да се крия /съпругът ми е доста ревнив/.Кажете ми какво мислите , че е редно да направя - да прекратя тези отношения или да ги запазя. А понякога си казвам , че и съпругът ми сигурно има отношения извън нашите , за които аз не знам и които му дават нещо , което аз не мога....

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Моят съпруг беше романтичен и можехме да си говорим с часове, нооо....докато ми стана съпруг Mr. Green Сега е като съпруга ти Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 35 812
Запази ги!
След като мъжът ти дори не забелязва че ти липсва нещо - не го мисли. Годините минават...и мъжът  ти няма да стане по любвеобилен и на теб вечно ще ти липсва нещо - вземи го сега когато имаш възможност.
Мисля, че си влюбена - какво по-хубаво от това  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 493
Запази ги!
След като мъжът ти дори не забелязва че ти липсва нещо - не го мисли. Годините минават...и мъжът  ти няма да стане по любвеобилен и на теб вечно ще ти липсва нещо - вземи го сега когато имаш възможност.
Мисля, че си влюбена - какво по-хубаво от това  Peace
хубаво е но е опасно  Whistling

# 4
  • Мнения: 255
Запази ги!
След като мъжът ти дори не забелязва че ти липсва нещо - не го мисли. Годините минават...и мъжът  ти няма да стане по любвеобилен и на теб вечно ще ти липсва нещо - вземи го сега когато имаш възможност.
Мисля, че си влюбена - какво по-хубаво от това  Peace


 newsm10

# 5
  • Мнения: 98
не съм влюбена , напротив - единственият мъж , който съществува за сърцето ми е моят съпруг , но имам нужда от общуването с този човек -чувствам го  много близък

# 6
  • Мнения: 2 716
Мъжете защо не дават акъл? Хайде де! Момичето се нуждае от съвет.
Ако младежът ти е приятел, няма лошо да подържаш отношения с него. Ако се страхуваш, че ще залитнеш по него -прекрати. Ако той те сваля.... Виж си поведението през погледа на съпруга си. Как ще се чувстваш, ако той се колебае дали да си "споделя" с едно момиче, в което не е влюбен, защото в неговото сърце има място само за теб.

# 7
  • Мнения: 3 164
 newsm78
ами к'во да ти кажа, щом мъжът ти е пасивен-стани ти активна Crazy показвай му, че искаш повече нежност и внимание от негова страна, вземи инициативата в свои ръце Whistling Но в момента това , което правиш за мен е непонятно Naughty казваш, че обичаш съпруга си.......ами какво правиш при другия??ей , това ми е било винаги много  #Crazy вие обичта за нищо я нямате Crossing Arms хем обичам го, хем сърби ме някъде другаде Sick

# 8
  • Мнения: 116
мъжете не винаги мислят само за секс.
 преди време една моя колежка се изказа лаконично " С тебе прекарвам повече време отколкото с мъжа си - поне по 8-9ч на ден, та едва ли бих могла да ти откажа нещо."

# 9
  • Мнения: 98
newsm78
ами к'во да ти кажа, щом мъжът ти е пасивен-стани ти активна Crazy показвай му, че искаш повече нежност и внимание от негова страна, вземи инициативата в свои ръце Whistling Но в момента това , което правиш за мен е непонятно Naughty казваш, че обичаш съпруга си.......ами какво правиш при другия??ей , това ми е било винаги много  #Crazy вие обичта за нищо я нямате Crossing Arms хем обичам го, хем сърби ме някъде другаде Sick
[/quote


какво значи "правиш при другия" - с него просто говоря , пием кафе и нищо друго - не се докосваме , не се обясняваме в любов .........т.е аз не се обяснявам - всъщност пределно ясно съм му обяснила че обичам и искам само съпруга си

# 10
  • Мнения: 98
Мъжете защо не дават акъл? Хайде де! Момичето се нуждае от съвет.
Ако младежът ти е приятел, няма лошо да подържаш отношения с него. Ако се страхуваш, че ще залитнеш по него -прекрати. Ако той те сваля.... Виж си поведението през погледа на съпруга си. Как ще се чувстваш, ако той се колебае дали да си "споделя" с едно момиче, в което не е влюбен, защото в неговото сърце има място само за теб.


благодаря ти , много добър съвет .... обаче нещата станаха сложни , защото аз не ви казах със съпруга ми как стоят нещата, а то е една .... направо не знам дали да започвам...

# 11
  • Мнения: 98
newsm78
ами к'во да ти кажа, щом мъжът ти е пасивен-стани ти активна Crazy показвай му, че искаш повече нежност и внимание от негова страна, вземи инициативата в свои ръце Whistling Но в момента това , което правиш за мен е непонятно Naughty казваш, че обичаш съпруга си.......ами какво правиш при другия??ей , това ми е било винаги много  #Crazy вие обичта за нищо я нямате Crossing Arms хем обичам го, хем сърби ме някъде другаде Sick


а и съм достатъчно активна , не крия от него че имам нужда от повече нежност , но той казва ,че "нали знаеш че не съм по излиянията , но си те обичам " .... и разбираш като стане след обед - изнервен и бесен на целия свят , след като направя всичко за да му е добре , и накрая го питам "защо си така изнервен" той се обръща и ми казва "дразниш ме!"
Аз оставам като трясната , реввам , на следващия ден - извинения ....нали знаеш че не го мисля . Е на този фон един друг човек да ти каже че "ужасно му липсват разговорите с теб , че ти му действаш положително и след като те види всичките му проблеми започват да му изглеждат по - маловажни" - как ви се струва

# 12
  • Мнения: 3 164
newsm78
ами к'во да ти кажа, щом мъжът ти е пасивен-стани ти активна Crazy показвай му, че искаш повече нежност и внимание от негова страна, вземи инициативата в свои ръце Whistling Но в момента това , което правиш за мен е непонятно Naughty казваш, че обичаш съпруга си.......ами какво правиш при другия??ей , това ми е било винаги много  #Crazy вие обичта за нищо я нямате Crossing Arms хем обичам го, хем сърби ме някъде другаде Sick
[/quote


какво значи "правиш при другия" - с него просто говоря , пием кафе и нищо друго - не се докосваме , не се обясняваме в любов .........т.е аз не се обяснявам - всъщност пределно ясно съм му обяснила че обичам и искам само съпруга си


А какво ти пречи да говориш и със съпруга си??Или да пиете кафе заедно??Ти самата си противоречиш.........казваш, че много го обичаш, но темперамента му бил различен от твоя и незнам си как стоят нещата....е, Аджеба на какво се базира силната ти обич към него Thinking
Щом смяташ, че имате някакви проблеми, то редно е да говориш за това с мъж ти, а не с някой страничен.
А не си ли мислиш, че щом другия е влюбен в теб, рано или късно ще поиска и по-интимна близост, и тогава??

# 13
  • Мнения: 2 716
а и съм достатъчно активна , не крия от него че имам нужда от повече нежност , но той казва ,че "нали знаеш че не съм по излиянията , но си те обичам " .... и разбираш като стане след обед - изнервен и бесен на целия свят , след като направя всичко за да му е добре , и накрая го питам "защо си така изнервен" той се обръща и ми казва "дразниш ме!"
Аз оставам като трясната , реввам , на следващия ден - извинения ....нали знаеш че не го мисля . Е на този фон един друг човек да ти каже че "ужасно му липсват разговорите с теб , че ти му действаш положително и след като те види всичките му проблеми започват да му изглеждат по - маловажни" - как ви се струва
Първо- той е уморен, а ти му мрънкаш. Цял ден го чакаш и нищо не правиш, а той бърза да се прибере и да почине. Позната история. Как се лекува? Идвай на форумските срещи  Naughty задължително.
Второ- не го дразни с въпроси. Как да ти обясни защо е нервен. Мъжете не споделят проблемите си с женита си. И като е нервен, естествено че се дразни от всичко. По-добре го целуни и отпусни вместо да го напрягаш допълнително.
Трето - оня го разкарай на секундата. Ачик ачик те сваля. Действаш му положително на еротичните фантазии.

Е сега мъже кажете : не съм ли жена-мечта?

# 14
  • Мнения: 3 164
Мама знае newsm10

Общи условия

Активация на акаунт