хъркат ли ви мъжете- как се справяте?

  • 2 776
  • 27
  •   1
Отговори
Момичета, пускам тази тема, защото мъжът ми, който е на 35 хърка и не знам какво да правя с него newsm78 Пречи ми, цяла нощ се занимавам само да го побутвам и преобръщам Joy Напоследък дори спя в другата стая, ако искам наистина да си отпочина, но така ми става много тъжно- заради едно хъркане да спим разделени!!!  #Crazy Купих му един препарат Снорийн или от сорта, но той си пръсна веднъж-два и преустанови- не действало било!
Приемам всякакви съвети, защото си мисля, че с годините проблемът му ще се задълбочава, а на мен на балкона ще ми бъде студено Joy Joy

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Ще чакам с нетрпение отговорите, защото имам същия проблем и не мога да се справя... Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 290
И ние сме със същия проблем.
Той отиде на лекар, прегледаха му носа и казаха, че има някакво изкривяване, от което се получава хъркането. И не само е досадно за околните, но е опасно и за него, защото се получават паузи при дишането и това влияе зле на сърцето. Проблема можел да се отстрани оперативно, операцията е лека и рутинна. Сега остава да го убедя да се подложи.
Така че съветът ми е да отиде на лекар, за да установи причината.

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И ние имаме същия проблем, само дето мъжът ми спори постоянно че не е вярно.  Sad
Ама той не се усеща като спи. Добре, че не е много и не е всяка вечер. Като го бутна силно и се завърти в друга посока и се успокояват нещата. Но понякога се налага много да бутам. ooooh!

# 4
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Някъде по-назад имаше тема, но нямам много време да ровя Rolling Eyes
Аз минах метър, моят човек имаше период, в който беше като дъскорезница Crazy, но след като отслабна изчезна като с магическа пръчка хъркането. По спомени от старата тема май не само наднормено тегло е причините, но ето - при нас е факт, сега не хърка.

Такова изкривяване на носа и аз имам, по наследство ни е Confused.
Моето е в лека форма, не ми пречи и затова се ослушвам с операцията, с болници и доктори хич не съм първа приятелка.
Брат ми обаче се оперира, та видях за какво става дума.
Лека е операцията, вярно, водят я 'пластична', на третия ден си си в къщи, но ако кажа, че не си известно време син и подпухнал - ще излъжа Tired.

# 5
  • Мнения: 381
И ние имаме същия проблем и спим разделени вече повече от година.Аз с детето в спалнята той в хола CryНе ми харесва ситуацията но той просто накъдето и да го завъртя пак си хърка(Особено ако е изморен/а той пътува всеки ден почти/или ако си е пийнал Crazy

# 6
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И ние имаме същия проблем, само дето мъжът ми спори постоянно че не е вярно.  Sad
Гери, давам ти идея - запиши го на диктофонче Laughing
То хич не е смешно, де - ама се сетих за една приятелка, която така беше направила - смяла съм се със сълзи като ми пусна записа.
А нейният чак не беше повярвал - казал, не, не е възможно това да съм аз  hahaha Joy Joy

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И ние имаме същия проблем, само дето мъжът ми спори постоянно че не е вярно.  Sad
Гери, давам ти идея - запиши го на диктофонче Laughing
То хич не е смешно, де - ама се сетих за една приятелка, която така беше направила - смяла съм се със сълзи като ми пусна записа.
А нейният чак не беше повярвал - казал, не, не е възможно това да съм аз  hahaha Joy Joy
Да може, виж не съм се сетила. А хем GSM- ма ми е до главата ми и той има диктофон. Ама като ми се спи и ме събужда със хъркане, мозъкът ми спи и не ми е дошло на ум.
Мерси   bouquet

# 8
  • Мнения: 295
Няма оправия. Аз имам тактика, която ползвам от 2 години. Спя с тапи.  Laughing Сериозно! Така хем спим заедно, хем не се налага цяла нощ да го сритвам да се върти. Продават се в аптеките и най-важното е че въпреки това чувам децата си като плачат или се въртят.

Пробвай, има ефект!

# 9
  • Мнения: 2 237
И моят е на 35,и моят хърка...За сега само го бутам или ритам,но скоро и тази тактика няма да помага.И аз незнам какво е решението  Sad

# 10
  • Мнения: 1 116
Ами сложете им една щипка на носа!

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами сложете им една щипка на носа!
Ще пробвам още тази вечер!
 rotfImbo Утре обаче, ако съм посинена  box ще предписваш лекарства за облекчаване на симптомите.  fight
Обещаваш?! Laughing

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами сложете им една щипка на носа!
Praynig

# 13
  • Мнения: 1 353
И моя мъж си похърква Mr. Green ама само когато е много изморен  Laughingи цяла нощ го бутам-какво да се прави Joy

# 14
И ние сме със същия проблем.
Той отиде на лекар, прегледаха му носа и казаха, че има някакво изкривяване, от което се получава хъркането. И не само е досадно за околните, но е опасно и за него, защото се получават паузи при дишането и това влияе зле на сърцето. Проблема можел да се отстрани оперативно, операцията е лека и рутинна. Сега остава да го убедя да се подложи.
Така че съветът ми е да отиде на лекар, за да установи причината.

На какъв лекар се ходи? Ох, не мога да си представя как ще стане това упражнение с ходенето на лекар #Crazy А за операция- не мога и да помисля да го убедя!!!! Има ли поне сега след операцията ефетк?
Пробвах и с тапите, ама пак се чува, те не са 100 заглушаващи Cry
С какво да го заплаша не знам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт