Вижте това в "Нашите деца"!

  • 940
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 997
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129613.0

Мислех да предложа да пуснем там или в майчинския форум тема за интеграцията на децата ни в масови детски градини. Е, май отпада.  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 504
Може и от тук да пишем, ние също сме били в масова градина, а сега сме в специализирана.
Писах по темата на посочения линк

# 2
  • Мнения: 1 001
... Мислех да предложа да пуснем там или в майчинския форум тема за интеграцията на децата ни в масови детски градини. Е, май отпада.  newsm78
Аз си оставам на своето мнение: колкото повече "шумите", толкова по-лесно другите ще "комуникират" с вас

# 3
  • Мнения: 1 858
... Мислех да предложа да пуснем там или в майчинския форум тема за интеграцията на децата ни в масови детски градини. Е, май отпада.  newsm78
Аз си оставам на своето мнение: колкото повече "шумите", толкова по-лесно другите ще "комуникират" с вас

Напълно от край до, подкрепям горното мнение!

# 4
  • Мнения: 1 001
Май тук е мястото на въпроса ми: вие, родителите на "различните" деца събирате ли се? Или само си пишете? Идеята ми е провокирана и от тази тема . А тя е: децата ни така или иначе имат нужда от игри, ние се чудим, особено зимните месеци къде да идем и какво да правим през почивните дни - е, защо не се срещаме. Кой в Борисовата градина, кой в Южният парк, кой в парка Заимов, изобщо който където му е удобно (на мен май никъде от тези  Wink). Така няма да има оправдания от типа: аз търся, ама няма такива "различни" деца или ама те "нормалните" ме отбягват. Бъдете сигурни, че из този форум винаги ще се намерят желаещи и от двете "страни". За мен лично питането е излишно (единственият проблем е, че времето все още позволява излизане извън София, но на 30.09.2006 обезателно ще посетим базара във 22 у-ще, след това Александра е на рожден ден, а трябва да отидем и на гроздобер) - Винаги, дори и през седмицата бих дошъл/отишъл на срещи с мами (стига да не ме вземат от "татковци с шарещи очички") и тати.

# 5
  • Мнения: 997
Май тук е мястото на въпроса ми: вие, родителите на "различните" деца събирате ли се? Или само си пишете?

Събираме се, от време на време. Дори открихме идеален начин да принудим кисел персонал на заведение да се държи по-мило......пуснахме децата да щуреят между гостите. На 15 - тата минута съвсем учтиво ни предоставиха на разположение  hahaha  цял етаж. Май като се замисля, отново е време за СРЕЩААААААА!

# 6
  • Мнения: 1 001
... Май като се замисля, отново е време за СРЕЩААААААА!
Кога и къде, ако не сме с предварителен ангажимент непременно ще дойдем.

И на мен ми е любопитно каква ще е "реакцията" на моите "нормални" деца ... А докато не видя, няма да знам и аз как да реагирам ... Не го приемайте като "експеримент" ... Чичо им е Даун и "опит" имаме, но с други деца не сме се срещали ... Искрено се надявам да не съм изпуснал "момента" с Александра ... А и действително съм за интеграцията и мога да започна поне със семейството си ...

# 7
  • Мнения: 2 232
Ако не сте видяли тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129765.0
Ако не е лошо времета аз мисля да отида с децата, ще се радвам ако има и други мами и татковци от нашият форум.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 356
И на мен ми се ходи на среща, дано е хубаво времето, хайде да се организираме, само не утре и другиден   Hug

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Като заговорихте за среща... само не ме бийте, ама дано не се организирате много бързо  Wink Задръжте поне до 8 октомври, моооооооля!  Hug Тогава идваме с дребоса в София и ми се ще и аз да се включа. Този път няма да съм с нетърпелив татко, който ме чака да се прибера при мрънкащо дете и обещавам, че ще остана до последно!  Flutter

# 10
  • Мнения: 6 315
Момичета, среща ще има и тази и следващата седмица, предполагам. Дано само времето да позволява. Аз тази неделя, стига всичко да е наред, ще се въртя около езерото с лилиите с малкото човече и ще дебна за някой родител с дете (деца)  Mr. Green от 11 до ранния следобед.

Общи условия

Активация на акаунт