Хомеопатична аптека на "Красно село"?

  • 1 818
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Може ли някой да ми обясни къде точно се намира тази аптека? Само ми казаха, че има такава, не знам адреса. А имате ли представа какво е работното време - през седмицата, събота, неделя?

# 1
  • Мнения: 1 655
Аптека "Хемус" намира се на адрес: ул. "Съвет на Европа" /бивша "Черна вода"/ № 22 тел 955 2180
Най-добре се обади на телефона им, ще ти дадат най-точна информация.

# 2
  • Мнения: 3 550
Благодаря! Намерих този линк по адреса.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=7cad62b2c1e9a5b12e2a1a45ea1220 … p;ix=20&iy=23
Трябва да сляза с трамвай 5 на пазар "Красно село" и да хвана в обратна на пазара посока. Там някъде ще я търся. Ходила ли си? На ъгъла с някоя от преките ли се пада? И по какво ще я позная? Никога не съм виждала такава аптека. Пише АПТЕКА като на фармацевтичните или има някакъв по-особен знак? А вътре освен лекарства продават ли и литература по въпроса? А продавачката може ли да ме консултира?

# 3
  • Мнения: 1 655
Не съм ходила, много ми е далеч. Срещала съм често инфото за тази аптека и сега само ти издирих координатите. За хомеопатично лекарство ли ти трябва или за нещо друго. Друга хомеопатична аптека има на ул.'Чаталджа' 13, и литература продават.
Ако искаш да се консултираш за хомеопатично лекарство, трябва да говориш с хомеопат. Специално в аптеката на Чаталджа мисля, че продават хомеопати, но не те съветвам да се консултираш за друго освен за мехлеми или литература по този начин Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 550
Мерси за бързия отговор! Точно за мехлем щях да се консултирам.

Общи условия

Активация на акаунт