Гледате ли българска ТВ през интернет?

  • 19 459
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Момичета и момчета в чужбина, ползвате ли такова нещо? Разбрах, че имало някакъв сайт или може би програма беше, чрез който може да се гледа българска ТВ от чужбина. Хващали се няколко програми - официалните и кабелни. Питам заради мои приятели от САЩ. Бихте ли ми дали линк?

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
www.neterra.com

Обаче, вече се плаща. Аз се бях регистрирала преди 1 месец, като трябваше да е изпитате;но и ако ми хареса да продължа с абонамент. Обаче, на 6-ят ден вече не можех да гледам, защото не ме пускаше с паролата, която имах. Идеше ми да ги.......Не знам дали се е оправило. 

# 2
  • Мнения: 6 167
Ne, нямам тази нужда.
Информирам се изцяло от Интернет, но ТВ не гледам.
Виж в търсачката мисля имаше такива теми и преди  Peace

# 3
  • Мнения: 3 550
Мерси, признавам, че не пуснах търсачка.

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
гледам БНТ

# 5
  • Мнения: 3 550
А през кой сайт?

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И аз ползвам Нетера Peace

# 7
  • Мнения: 8 163
Абе как я ползваш тая Нетерра? Тя вече е невъзможна за позване. Едно предаване не мога да изгледам: накъсва, накъсва, пък спира. Мъка голяма! Само се дразня.

# 8
  • Мнения: 5 183
Не гледам

# 9
  • Мнения: 2 825
Не гледам през интернет, но ето тука има няколко линка - не знам дали работят

# 10
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 567

Ако е за новини, на самия сайт на БНТ ( www.bnt.bg ), в рубриката "Новини" има подрубрика "Видеоемисии" и там всяка вечер качват емисията на "По света и у нас" от 20ч. Аз гледам понякога оттам, качеството е прилично, но варира в зависимост от натовареността на сървъра.
Иначе по въпроса - чета вестници, но телевизия на гледам.

# 11
  • Мнения: 3 388
Не гледам

# 12
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Ако е за новини, на самия сайт на БНТ ( www.bnt.bg ), в рубриката "Новини" има подрубрика "Видеоемисии" и там всяка вечер качват емисията на "По света и у нас" от 20ч. Аз гледам понякога оттам, качеството е прилично, но варира в зависимост от натовареността на сървъра.
Иначе по въпроса - чета вестници, но телевизия на гледам.

точно от него....само новините гледам

# 13
Сайта вече е  www.neterra.tv  и все още не е платен. Гледам цялата програма на БТВ,  а има и 7 дни и др. Качеството зависи от скоростта на интернета.Има спийдометър за да си измериш скороста.За ниско качество ти трябва около 300 kbps. На мене ми накъсва понякога също,но то е от Yahoo-към тях съм-много ниска скорост ми подават едвам и то понякога е 250. Мошенници ,ще ги сменям.

# 14

Сайта вече е  www.neterra.tv  и все още не е платен. Гледам цялата програма на БТВ,  а има и 7 дни и др. Качеството зависи от скоростта на интернета.Има спийдометър за да си измериш скороста.За ниско качество ти трябва около 300 kbps. На мене ми накъсва понякога също,но то е от Yahoo-към тях съм-много ниска скорост ми подават едвам и то понякога е 250. Мошенници ,ще ги сменям.
[/quote]

I az gledam bnt.bg i neterra.tv...Ka4stvoto e ponosimo i izcqlo zavisi ot skorostta na internet vrazkata...Neterra ve4e se priema i na celiq ekran na PC-to...Ima i kup folk par4eta Sick

Общи условия

Активация на акаунт