Изкупуване на колички втора употреба- Варна

  • 1 912
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте , мами хайде на помощ! newsm78  newsm78
 
Някой знае ли къде се намира оказиона за бебешки вещти  втора употреба във Варна. Разказаха ми ,че има такъв магазин във Варна , който ти изкупува ненужните неща , а аз вече имам много. Интересува ме най- много къде да си продам количките , защото и двеете ве4е не ми трябват.

# 1
  • Мнения: 830
Аз знам няколко:единият е на спирката на Патриарха в посока в центъра първият блок в дясна  посока като слезеш от спирката.Другият е "САША"точно в уличката зад съда на тракия и третият е на пазара централния до магазин ВЕСЕЛА 89,обаче малко трудно ще го обясня ThinkingЗначи както са блоковете с гаражите хващаш страничната уличка където се намира КЛЕОПАТРА на ъгъла има маг за  моб.тел,завиваш на дясно и на следващият ъгъл е оказиона.Ако има нещо неясно викай Laughing

# 2
  • Мнения: 14
Благодаря много за помощта  Party Party

# 3
  • Мнения: 1 035
кутията ти е пълна,затова ти пиша тук.дано го видиш.

ходим при д-р Ферфериева.Тя приема на ул. "Гладстон" 94. Телефона и в кабинета е 833 745 ,а GSM-а 0889 530 195. E-mail - sonyferf@abv.bg. Като и се обадиш за час и кажи, че си за хомеопатично интервю /или за първи път/ за да предвиди достатъчно време за преглед.

Общи условия

Активация на акаунт