... идея за подарък за бебе...

  • 2 210
  • 25
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Имам нужда от помощ ... трябва ми идея за подарък.... за едно бебче.
Положението е следното – колежката ми стана мама и сега си гледа момченце, което трябва да е на 4-5 месеца. Аз още не съм се сблъскала с нуждите на едно бебче и за това ще ви помоля да дадете някаква идея. За съжаление не сме много близки и нямам представа, до колко са се обурудвали .... а и не са зле финансово.... в същото време не ми се иска да са дрешки (малко ми е банално).
Евентуално може да се комбинираме с още някоя колежка ...
На вас.... какво ви се е искало да вземете за удобството на бебо или за ваше собствено, което не е от първа необходимост (защото щяхте да си го набавите ...), но по някаква причина не сте стигнали до покупката?!?!?

# 1
  • Мнения: 1 701
На мен много ми харесват тези пеещите неща, дето се закачват над креватчето.  Grinning Купувала съм на доста бебешори за подарък и се оказа, че си нямаха такова и много им хареса /на майките, де  Mr. Green/.

# 2
  • Мнения: 742
Криската е на 5 месеца и това на което ние бихме се зарадвали в момента е паяк,, или шезлонг , но те са около 50 лв Hug

иначе сега идват студени месеци - може да е спален чувал или комплект чаршафчета - все неща които са необходими и едва ли са ги купили предварително newsm78
Дано съм била полезна  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 803
можеш да вземеш някоя играчка на фишер прайс за 6 или 9 месеца

# 4
  • Мнения: 7 803
за шезлонг е малко късно вече, а проходилка не всеки ползва  Wink

# 5
# 6
  • Мнения: 1 259
Столче или кошница за кола,надуваем бебе център...или пък някоя дрешка,може и комплект за кошарката.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Играчка вземи........при козметики, дрешки може да се разминат вкусовете.........

# 8
  • Мнения: 510
Едно от най-полезните неща, които са ми подарявали е спално чувалче, друга идея е бебешки дневник:

http://www.family-bg.com/catalog/catX_22_25_128.htm?osCsid=9db7f … 7ab43f2125b8cb80b

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Гърне (повечето родители не бързат да купуват това, защото им се вижда далечно времето, когато ще имат нужда от това), пластмасова люлка (закача се на всяка каса на вратите в къщи или другаде навън и се използва доста дълго време, Йоана е на 3 години и още я ползваме), бънджи (аз не съм ползвала и не зная от колко месеца нататък се ползва), голяма плюшена играчка от еко плюш, който се води противоалергичен (от складовете на Комсет една такава играчка с доста внушителни размери излиза за около 20 лв.). Със сигурност има и друго, но не се сещам сега.

# 10
  • Мнения: 314
на нас преди няколко дни ни подариха много хубава нощна лампа,която включваме вечер,когато приспиваме малкия.ето ти линк да я видиш http://www.baby-walz.com/bilderneu/738/sortiment/wh500q80/284327.jpg.има ги и в бг,а сигурно има и по-хубави.според мен е по-нестандартен подарък и ще ги зарадваш.а и може да се ползва доста дълго време.успех в избора.

# 11
  • Мнения: 1 183
Може би музикална играчка или спален комплект,за мен де Peace

# 12
  • Мнения: 566
на моята колежка подарихме люлка. струваше към 70 лв., но се комбинирахме няколко човека.
подаръка мн й хареса и все още я ползва

# 13
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз бих са зарадвала на овлажнител за въздух smile3521.Идват студените месеци и е необходимо в стаята в която спи бебчето да не сух въздуха.Според мен това е един практичен подарък Peace.

# 14
  • Мнения: 397
Бънджи - моят син на тази възраст много обичаше да подскача и просто ръце не ми оставаха да го придържам, но с бънджите просто се родих - много му бше интересно, хем се люлееше, хем си подскачаше на воля! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт