Какъв термометър да купя?

  • 3 762
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Моля ви момичета,помагайте.Не знам какъв термометър да взема.Посъветвайте ме кой е най-удачния,такъв който се слага в ушенцето,в дупето или някакъв друг?

# 1
  • Мнения: 7 474
Купих от Технополис за 19 лв. дигитален на БАЙЕР,  който е с мек накрайник, бързомерещ за 10 сек. - много е добър  Peace

# 2
  • Мнения: 270
Купих от Технополис за 19 лв. дигитален на БАЙЕР,  който е с мек накрайник, бързомерещ за 10 сек. - много е добър  Peace

Благодаря ти Leo.Можеш ли да ми кажеш къде му мериш температурата с него?

# 3
  • Мнения: 3 042
Аз имам същия, за 10 сек май само в дупето отчита вярно. На другите места трябва да се чака пак минути. Това пише в упътването  на термометъра.

# 4
  • Мнения: 7 803
тези за ухо са най-подходящи според мен  Hug

# 5
  • Мнения: 7 474
Купих от Технополис за 19 лв. дигитален на БАЙЕР,  който е с мек накрайник, бързомерещ за 10 сек. - много е добър  Peace

Благодаря ти Leo.Можеш ли да ми кажеш къде му мериш температурата с него?

Можеш да мериш навсякъде (накрайника е като гумен и се огъва), но аз меря подмишницата, най-удобно ми е  (все пак 10 сек. Laughing) няма да успее да мръдне.

# 6
  • София
  • Мнения: 626
Моя син се се задържа и за секунда в едно положение. Взех му термометър биберон. Доволна съм. Отдавна отказахме бибата, но, когато не му е добре си захапва термометъра.

# 7
  • Мнения: 5 228
Имаме какви ли не термометри (с изключене на биберон) и този за ухо ми е най-удобен. Точен е, а голямото му предимство за мен е, че можеш да мериш температурата на детето и докато спи, което е важно при боледуване. Мери бързо и точно. Нашият е Браун.

# 8
  • Мнения: 22 521
Аз харесвам тези за чело,но са скъпи.Около 70-120 лв.Мерят за секунди,без да притесбявам детето.

# 9
  • Мнения: 7 474
Аз харесвам тези за чело,но са скъпи.Около 70-120 лв.Мерят за секунди,без да притесбявам детето.

За лентичките , които се оцветяват ли говориш или има друг модел  newsm78

# 10
  • Мнения: 22 521
Аз харесвам тези за чело,но са скъпи.Около 70-120 лв.Мерят за секунди,без да притесбявам детето.

За лентичките , които се оцветяват ли говориш или има друг модел  newsm78
Не,за електронни

от тук
http://www.chicco.com/hp.asp

# 11
  • Мнения: 7 474
 newsm09  Такъв не бях виждала!

# 12
  • Мнения: 8 505
Купих дигитален-на Omron-10лв с нормален накрайник,имаше и по 16 със силиконов.Мери за около минута.Слагам го или под мишницата,или под езика.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Ние имаме такъв: http://www.microlife-bg.com/article_popup.php?mid=2&sid=2&aid=2 Страшно съм доволна. Всичко което пише в описанието е вярно. Предимството пред тези за ухо и че няма консуматив (за тях трябват накрайници който се сменят) Единствен недостатък е цената може би  smile3503, но аз не съжалявам. Мисля че си заслужава.

# 14
  • Мнения: 830
Моля ви момичета,помагайте.Не знам какъв термометър да взема.Посъветвайте ме кой е най-удачния,такъв който се слага в ушенцето,в дупето или някакъв друг?
Имам на ОМРОН много съм доволна,продават ги в Метро има няколко модела аз си взех от обикновенния~електронен~но става за подмишница за дупе и в устата под езика.Със две год гаранция.Ако толкова държиш има и за в ушенцето но беше малко по-скъп,виж като биберон май нямаха.За инфо провери в сайта на Метро,айде успех Wink

Общи условия

Активация на акаунт