Каде във Варна има обувки на Капчица?

  • 884
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Обиколих доста магазини. но не мога да намеря такива обувки.Искам да взема на малката такива ,но до Пловдив не ми се ходи!Помагайте!

# 1
  • Мнения: 1 045
Във магазин Биберон имат няколко модела на тази фирма  Peace

# 2
  • Мнения: 2 071
Срещу църквата Св. Никола има един детски магазин - не му знам името - там имаше няколко летни модела и казаха, че ще заредят есенни и зимни на Капчица

# 3
  • Мнения: 830
още утре ще ида да видя какво има.Благодаря за информацията bowuu

# 4
  • Мнения: 581
Във магазин Биберон имат няколко модела на тази фирма  Peace
Desika, би ли обяснила къде се намира този магазин?

# 5
  • Мнения: 1 045
В пресечката срещу хотел Черно Море където е Руската книжарница или по-точно зад стойките с касети  Wink Надявам се , че ме разбра  Crazy

# 6
  • Мнения: 581
В пресечката срещу хотел Черно Море където е Руската книжарница или по-точно зад стойките с касети  Wink Надявам се , че ме разбра  Crazy
Честно казано - изобщо не те разбрах, но е обяснимо, защото не съм от Варна  Grinning
Ще предам обяснението ти на мои познати от Варна и съм сигурна, че ще успеят да намерят магазина!
  bouquet

# 7
  • Мнения: 131
А някакъв сайт на тази фирма?

# 8
  • Мнения: 1 045
Нямат сайт .Малко им е странна политиката за продажби  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 13 512
В пресечката срещу хотел Черно Море където е Руската книжарница или по-точно зад стойките с касети  Wink Надявам се , че ме разбра  Crazy
Честно казано - изобщо не те разбрах, но е обяснимо, защото не съм от Варна  Grinning
Ще предам обяснението ти на мои познати от Варна и съм сигурна, че ще успеят да намерят магазина!
  bouquet
Улицата е  Александър Малинов. Като тръгнеш от Севастопол към Валентина, първата пресечка в дясно.В началото почти е магазина, от лявата страна.

Общи условия

Активация на акаунт