Франклин

  • 1 593
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Здравейте на всички.Моля, ако някой знае сайт от където да мога да си го сваля това филмче да ми го даде,много ще съм благодарна.Синът ми е луднал по него и искам да му сваля други серии на филмчето.Благодаря! Praynig  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 1 425
Много благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
А знаеш ли във втора част кои серии са ,че ние имаме едни ама незнам от коя част?

# 3
  • Мнения: 2 196
Нямам представа,съжалявам.  33uu

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
има много серии в торентите на дата-та.
Аз от там дърпам и са супер готини  Peace

# 5
  • Мнения: 1 425
Много благодаря момичета newsm68  newsm51.Започнах веднага да тегля.Ау, колко ще се зарадва малкия...............  newsm44 newsm44 newsm44

# 6
  • Мнения: 1 114
Ние имаме всички серии на 3-4 ДВД. Някои купих от store.bg, а други бяха приложение към вестник /не зная вече кой/.


Една потребителка е написала , че има вирус.   Thinking????

# 7
  • Мнения: 1 517
И аз ще се възползвам. Моите и двамата обожават Франклин. Само не разбрах безплатно ли е или ще ми отчита трафик. Не, че ме бърка, но все пак да знам.

# 8
момичета, с каква програма отваряте филмчетата?

# 9
  • Мнения: 1 232
момичета, с каква програма отваряте филмчетата?
с Bit comet

# 10
  • Мнения: 2 792
 Франклин го има и на книжки, щом дете му е интересно и забавно това  чудесен начин да го научш да възприема-цени и хартиения носител  Laughing

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И аз да благодаря за линка. Ще изчакаме татаи да се прибере, за да ни качи програмата за сваляне. /че аз мога да сгафя нещо/ .
Ани обожава Франклин - имамае 10 от книжките и като гледам скоро ще си напълним колекцията, защото държи много на тях. А и според мен са добро съчетание между страхотно качество и разумна цена.
  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 196
И моето дете обича книжките за Франклин.Сутрин,щом стане,бърза да се измие и облече,за да имаме време да прочетем някоя книжка от поредицата.А преди ни беше голяма мъка сутрешното ставане и оправянето за детската градина. Crazy

# 13
  • Мнения: 1 425
Да и ние имаме повечето книжки ,но един ни донесе едно филмче на Франклин и моя син от тогава е пощурял само това гледа и вместо да гледа постоянно едно и също исках да му сваля други серии.Свалих вече 6 нови серии и в момента лягаме и ставаме с Франклин.Още веднъж благодаря за линка.  bouquet

# 14
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
http://torrents.bol.bg/details.php?search=Franklin&id=16092 това са 1-20 серия
http://torrents.bol.bg/details.php?search=Franklin&id=18479 това са 21-26

А колко общо серии е филмчето? Аз съм свалила от 1 до 20 и от 20 до 26, като във всяка серия има по 2 случки с Франклин. Гледали сме до 15-16 серия, не давам повече от 2 на ден, къде ще му излезе края. Но предполагам, че и другите серии са така.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 21:14 от М_е_г_и

Общи условия

Активация на акаунт