Боядисване на дрехи-Пловдив

  • 19 613
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 313
Без да искам си полях една черна рокля и черно сако с белина ooooh! и станаха на петна.С какво или къде да ги боядисам пак черни?Моля ви,помагайте,че за беля сакото не е мое.

# 1
  • Мнения: 959
Ще се опитам да обясня,къде,дано да ме разбереш.От Римския стадион (джумаята) в посока енергото първата пресечка в дясно,която минава покрай ДЗИ(въртящите врати).В тази уличка от лявата страна е 20м.по-надолу.
Мисля,че улицата се казваше Скайлер.http://www.plovdivmap.com/map/index.php

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 10:48 от ббб

# 2
  • Мнения: 5 313
Нещо не мога да се ориентирам.Енергото някъде на Заимов ли се намира?

# 3
  • Мнения: 5 313
Сетих се.Това е успоредната на Райко Даскалов.Благодаря ти много.  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 959
Да,точно успоредната е.На картата се вижда.

# 5
  • Мнения: 5 313
Да,точно успоредната е.На картата се вижда.
Мерси много.  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 704
навремето съм давала за боядисване в едно химическо на Гладстон, но не знам дали работят още.
Намира се точно до островчето, където има автобусна спирка. (това е Гладстон между Руски и Васил Априлов).

# 7
  • Мнения: 5 313
навремето съм давала за боядисване в едно химическо на Гладстон, но не знам дали работят още.
Намира се точно до островчето, където има автобусна спирка. (това е Гладстон между Руски и Васил Априлов).

Благодаря и на теб.  bouquet

# 8
За да не отварям нова тема пиша тук: Имам същият проблем, само че в Ловеч.

# 9
  • Мнения: 473
Ателието, което се намира на ул. "Скайлер" се казва "Стил". Аз съм си давала там за боядисване дрехи и съм много доволна. Боядисват също и кожени дрехи, извършват и шивашки услуги. Мисля, че ще останеш доволна, а пък е и на много лесно място.

# 10
  • Мнения: 1 269
http://www.plovdivmap.com/map/index.php?markbranch=778&idstr … r=&firm_blok=
Aз съм редовен клиент! Дано спасиш положението!

# 11
  • Мнения: 39
.

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 18:07 от Nameless

Общи условия

Активация на акаунт