Търся си хубави домашни чехли

  • 14 698
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 052
Пускам темата тук, защото мисля, че е най на място. Търси си хубави и не много скъпи (около 20 лв.) домашни чехли, от типа на Др. Шол. Някой, ако има идея от къде, да свирка.
Навсякъде има тип джапанка, или замаскирани джапанки.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз си търся.......ще надничам в темата

# 2
  • Мнения: 4 546
и аз си търся. искам да са с такава подметка, че да не остават черти по балатума както от джапанките.

# 3
  • Мнения: 3 251
Наскоро посетих един аптечен склад по същата причина/търсех си и работни чехли/, предлагат се само тип"медицински"-обикновени и на Др. Шол с потресаващата цена от 79 лв. Ще следя с интерес темата/дано се включи и някоя мама с инфо за Бургас/.

# 4
  • Мнения: 1 052
НАМЕРИХ!
Сега са на краката ми, за 34 лв., намалени, тип др. Шол, ортопедични, с две каишки, кожа, словенски, от магазина на Алпина на Скобелев при Руски паметник. Оказа се, че те правят компонентите за Шол. Има и страшни ортопедични саба, по 63 лв., пак намалени, но за тях след време, ако има още.

# 5
  • Мнения: 1 655
НАМЕРИХ!
Сега са на краката ми, за 34 лв., намалени, тип др. Шол, ортопедични, с две каишки, кожа, словенски, от магазина на Алпина на Скобелев при Руски паметник. Оказа се, че те правят компонентите за Шол. Има и страшни ортопедични саба, по 63 лв., пак намалени, но за тях след време, ако има още.
Може ли снимка ?

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много добре звучат..........

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Би препоръчала на Relax, ама са по-скоро пантофи. МНого меки, много удобни и има най-различни разцветки и варианти- няма начин да не си харесаш   bouquet
Иначе доктор Шол е класика в жанра- ама много кинти бееее 50лв за дом. чехли  ooooh!

# 8
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В последната брошура на Метро има много хубави чехли и пантофи,но бяха далече по евтини.

# 9
  • Мнения: 4 406
В последната брошура на Метро има много хубави чехли и пантофи,но бяха далече по евтини.
тъкмо мислех да го предложа- много ми харесаха пантофите, ще отида да си взема

# 10
  • България
  • Мнения: 429
Mного добър магазин има на бул. Дондуков между ул. Будапеща и ул Раковски. Само за домашни чехли, немска фирма ги произвежда в гр. Враца. Всички са ортопедични и са на добри цени.

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
De fonseca

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715

Моите са такива!  Laughing

# 13
  • Мнения: 6 167
Много обичам пантофите на Дефонсека.
Страшно са удобни, меки и уютни
Купих на мъжа ми едни 45ти номер ( аз съм 39) , той горкия от мен не може да се вреди. Crazy
така че, това е марката... май.
След като нося пантофи с 5 номера по-големи  Joy

# 14
  • Мнения: 2 161
И аз се присъединявам към хвалбите за De Fonseca(на чехлите май така беше написано).Аз нямам такива чехли,но съм купувала на мъжа ми и той е страшно доволен.А колко са здрави...В Метро ги има,но май дамски не съм виждала.

Общи условия

Активация на акаунт