Последни септемврийски дни, седмицата 25.09 - 01.10

  • 6 540
  • 169
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Нека топлите и усмихнати септемврийски дни ни донесат много здраве, спокойствие и уют!  Heart Eyes

  Новата седмица започва с празник, а това е добър знак!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Алекс на Кремена!
  Да е здрав и усмихнат, да дарява мама с много хубави мигове!


  А Креми да не се спотайва и да пише!

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Честит рожден ден и от мен! Кремена отдавна не се е появявала наистина newsm78
Аз приспах децата, изкъпах се и сега не мога да заспя. Имам нужда да поспя,но обичам това време, когато в къщи е съвсем тихо и мога на спокойствие да си събера мислите. Пълен релакс Wink
Успешна седмичка на всички!
Да се похваля с нещо - моят юнак от две седмици е без памперс в къщи и много бързо схвана какво да прави, вече ми казва почти винаги като усети. Само че ми става мъчно, че не мога да науча кака му на това Sad

# 2
  • Мнения: 534
Днес слънцето се усмихва и заедно с мен пожелава успешна и спокойна седмица на всички.Усмихвайте се и вие.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
весела и хубава седмица
Елена Акманска също да пише! Дано е добре.
Аидичка също- може и в стихове
Тедивас - да даде отчет за бебето! И за учениците си!
И всички други- да не е поименно!

Аз да внеса оплакване - бебето е с хрема от вчера сутрин - не мога и да ревна от безсилие. Баткото - с температура от тай нощ - и то висока - поне 39 ми вдига - пи 3 пъти лекарства и сега спи като парцал със свещичка щото Нурофена не помага... и май пак вдига температура...
Бих се обесила някъде ако не бях сигурна, че с моя късмет - клона ще се счупи и само ще се осакатя Wink

SADMAN благодаря ти за пожеланията за бебето. И на теб и на VOLF, както и на ЖИВКО - пак да изкажа както радостта си от вашето присъствие така и съжалението, че ви се налага да сте тук. НО вие внесохте една прекрасна свежа нотка в нашия силно мамешки под форум и аз лично съм ви от сърце благодарна, че ни понасяте оплакванията и мрънканията. Много е важно да ви има - дано повече татковци намират поне малко време да пишат от време на време тук... това би помогнало в някои ситуации...
Както и да е отплеснах се - пак ти благодаря!


# 4
  • Мнения: 2 242
Честит рожден ден на Алекс!
Ljuboznatelna, и на теб! Макар и с голямо закъснение.
Тук не е толкова слънчево, но пък защо пък настроението ни да не е слънчево? Пожелавам го на всички през цялата седмица Simple Smile И на дечковци и на мами (и татковци).
Ей, catnadeen! Горе главата! И хремата и температурата минават. Физиологичен разтвор, панадаол... Дано е по-бързо. А като тръгнеш да се бесиш кажи предварително, за да зарежем клона за всеки случай. Поне ще сме сигурни че ще се счупи. Благодарен съм ти за думите към нас.

# 5
  • Мнения: 2 327
Някои хора вече ен спят само и само темичка да пуснат smile3534
Весела и успешна седмица от мен! Тая седмица да ви кажа че от сега забранявам лошите новини, който се включил до сега - това е, оттук нататък сано хубави неща да ни се случват Simple Smile
Аз си бях малко повечко време при маймунчето този път. Успях да му се порадвам...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 333
Успешна седмица Ви/си пожелаваме и ние с Мимата!!!!
Дано успеем да направим още няколко разходки, че после само вкъщи Sad
Мисля да поканя една мама да идва вкъщи от време на време през студеният период- Жорко е абсолютно здраво и много палаво дете и незнам дали ще му е интерсно покрай лежащата Мими.... дано приемат предложението ни  Praynig

Наде, Иги цункайте бебоците си от мен  Heart Eyes Толкова ми се иска да видя малки нежни същества (аз нали нямах възможност да гушкам Мими като бебе) и да ги гушна до сърцето си и да усетя лекият им бебешки дъх.... колко са крехки, а колко борбени.
Да са живи и здрави!!!!

И както е казала Стън ... никакви лоши новини тази седмица

# 7
  • Мнения: 4 585
      “Като заваля дъжд, та цяла неделя. Тихо, кротко, ден и нощ.”
       Понякога Бог като че ли иска да ми каже нещо, но аз не го разбирам. Вече не мога да намеря коя мама ни пусна “музика за дъждовни дни”, но като кликнах на нея в четвъртък, гръмна и заваля. Все едно че кликнах на “ГРЪМОТЕВИЦА”. Баба ми Екатерина казваше, че като гърмяло то е защото св Илия търкалял бъчви и бурета по небето- стягал ги за виното. Пожелавам Ви дълго и слънчево циганско лято.
               Есен златокоса,
               Дрипава и боса,
               Ходи из гората
               И брули листата.

# 8
  • Мнения: 2 543
Вече не мога да намеря коя мама ни пусна “музика за дъждовни дни”, но като кликнах на нея в четвъртък, гръмна и заваля. Все едно че кликнах на “ГРЪМОТЕВИЦА”.

Предполагам, това ме задължава да кача вече музиката за слънчево време. Само почакай малко! Hug

Щастлива седмица и от нас!   bouquet

И Честит Рожден Ден на Алекс!   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 474
Честит рожден ден на Алекс,да бъде много здрав,весел,щастлив да радва мама и татко.  bouquet 1dating

# 10
  • Мнения: 4 585
          Мами на бебенца, когато дундуркате бебетата си ги дръжте с главичката към лявата ви страна. Обяснението не разбрах добре, но май биотоковете ви течали по лесно /!обяснение на ел инженер!/. Също така е важно често да милвате децата си, като си мислите за нещо хубаво. Милваните деца /и животни/ боледуват по-малко.

# 11
  • Мнения: 2 543
Ето и музичката за слънчеви дни. Идва от Бразилия, където сега започва лятото! Enjoy! http://ieppe.multiply.com/music/item/127

# 12
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте на всички!Ето ,че след нощна смяна и прането и готвенето ми остана малко време и за мен!  newsm44 и веднага го използвам рационално.
Първо, честит рожден ден Алекс.Дано мама и тати се гореят с теб!
Ние общо взето сме добре.Криси нещо взе да се сополиви...но няма начин след 40 дни в къщи тръгването на градинка да не му се отрази.Да побързам да попрочета повечко ,че трябва да прилегна малко....докато не са прибрали.   bouquet

# 13
  • Мнения: 474
Ето и аз да се разпиша отново.от днес сме цял ден на училище сутринта я пуснах с буса на училище за първи път от притеснение забравих да питам кога ще я върне.сега се обаждам на класната и какво да чуя Йоанна не искала да работи.сега имали музика и после класната каза че ще и обърне специално внимание.това е от нас стискайте палци да отлепи и да тръгне да работи в час.

# 14
  • Мнения: 87
Честит рожден ден на Алекс и от нас   bouquet, да е здраво и бодро дете и да радва много мама и тате Hug

Общи условия

Активация на акаунт