мога ли да давам чай от мащерка?

  • 4 012
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
мога ли да давам чай от мащерка ?

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Мащерката е със силен аромат,но предвид на това,че се включва в детски сиропчета против кашлица,може би в малки дози е удачно.Аз досега съм давала чай от липа  и шипка.По-добре попитай педиатър или в аптека,за да ти дадат точен отговор.
Виж какво намерих,може и да помогне в избора
Напитките на Кинела - “Чай и сок” са пригодени специално за нуждите на малкото дете,а също така и за бебето след 4-тия месец. Двата вида : билков чай и чай от копър се смесени в почти равни части с беден на киселини ябълков сок. Поради това тези напитки са толкова вкусни, меки и с добра поносимост. И при двата вида напитки “Чай и сок” няма добавка на захар. Те съдържат само естествената плодова сладост на ябълката.
   
 
   
Информация:

Съставките на чая-копър, лайка мащерка действат успокояващо на дихателните пътища, стомаха и червата. Специално копърът се използва традиционно в детското лечение при газове, които в първите месеци са естествена последица от храносмилането. Причината : ензимната система в червата трябва най-напред да се изгради и да привикне към новите твърди храни
 

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз винаги съм правила попарата с чай от билки, които свеки бере по планината и суши - мащерка, риган, жълт кантарион и т.н - силен и хубав аромат , не съм имала проблеми  Hug

Общи условия

Активация на акаунт