Деца с оперирани сливици

  • 802
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Здравейте!Синът ми е на 5 години, от половин година почти всеки месец е на антибиотик, защото прави сериозни ангини.Когато беше на 2,5год, му махнахме трета сливица, а сега се налага да махнем и другите две.Сърцето ми се къса и не мога да се реша.Педиатърката ни каза да не допускаме пълна упойка, защото била опасна за живота му, а аз не мога да си представя как ще ми вземат детето , как ще му слагат тая местна упойка и то ще вижда всичко,ще го държат вързано .....не мога да взема решение,моля посъветвайте ме!!!Има ли някои мами минали през това чудо, кажете, с каква упойка махахте сливиците, на каква възраст, къде...и доволни ли сте след операцията....дали ще боледува по малко?....Знае се че сливиците са имунен орган и не се махат просто така, но при нас наистина са болни и детето се разсипа от лекарства...милият вече едва си преглъща сиропите....помагайте!!!

# 1
  • Мнения: 5 531
Мила много съжалявам за детенцето.Но сливици се оперират само с пълна упойка.Тази грешка за местната упойка я направих преди 2 години с баткото , но не я прави и ти.Малката е оперирана преди 2 дена, махнахме само третата сливица с пълна упойка.За да те успокоя, ще кажа че тя е с астма, АД, хранителна и медикаментозна алергия, и реагира на 2 от упойките на теста за алергии.Но всичко мина добре .Бих ти препоръчала доктора при който водя дъщеря си, работи в транспортна болница.Там и направихме операцията, условията са добри, всички са много внимателни и постоянно следят как са децата.Ако те интересува пиши ми на лични, но каквото и да решиш не оперирай детето с местна упойка.Това си е като дране на живо, ще запомни ужаса за винаги.

# 2
  • Мнения: 1 858
Дай Боже всичко да ок. и другата седмица и ние ще махаме третата сливица. С пълна упойка задължително! Смятам, че ако се направи тест за алергия (към упойките) няма от какво да се притесняваш. Не се чуди а махай сливиците щом не са добре. Аз моя син така го отрових с лекарства заради тия сливици. При нас положението е по-сложно обаче. Единия лекар казва АБ а другия АБ само за дробовете. А най-добре ще е АБ в живота на децата ни да не съществува.

# 3
  • Мнения: 46 484
Едно време ги вадеха с местна, на мен също като дете ми ги вадиха с такава, мога само да ти кажа НЕ СИ ПОДЛАГАЙ ДЕТЕТО НА ТОВА! Упойката не е никаква упойка, болката се усеща, все едно те режат на живо!

Доколкото знам сега на всички ги вадят с пълна, съвременните упойки се понасят леко, не се притеснявай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт